Rehber Volte Etkinleştirme Turkcell ve Vodafone

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zuperm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yakup
Cihazım
mi5
Konular
1
arkadaşlar turkcell için görüntülü görüşme özelliğinide çalıştırdım, yarın turkcell bayii ne gidip deneme yapacağım görüntülü görüşme yapabilen bir telefona sahip kimse yok çevremde, aktif sorunsuz kullandıktan sonra son halini upload edeceğim, vowifi ile uğraşmaya devam ediyorum iyi forumlar

resolute

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
resolute
Cihazım
discovery
Konular
1
Volte konusundaki çalışmanız oldukça önemli. Bunun tüm mi telefonlarda çalışması için update lere bir şey eklenmesi çözüm olur mu? Operatöre düşen bir şey var mı?

rascal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
efs explorer da dosyaları klasörlerine toplu taşımak istediğimde hata veriyor, bir çözüm yolu varmı ? tek tekmi yapmamız lazım.

bkamber

Oneplus + xiaomi brands pro owner :)
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
FS Mobile App.Dev.
Konular
0
arkadaşlar turkcell için görüntülü görüşme özelliğinide çalıştırdım, yarın turkcell bayii ne gidip deneme yapacağım görüntülü görüşme yapabilen bir telefona sahip kimse yok çevremde, aktif sorunsuz kullandıktan sonra son halini upload edeceğim, vowifi ile uğraşmaya devam ediyorum iyi forumlar
deneyebildiniz mi? samsung un yeni serilerinde iphone larda volte vowifi turkcell,vodafone da kullanılabiliyor.Türk Telekom faturalı hat istiyor Giga4.5g için. Aynı operatörde hdses açıksa aranıyor.Görüntülü arama desteğinde Vilte logosu mu çıkıyor? ekran görüntüsü varsa iyi olur. iyi çalışmalar

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
efs explorer da dosyaları klasörlerine toplu taşımak istediğimde hata veriyor, bir çözüm yolu varmı ? tek tekmi yapmamız lazım.
Aynı soruyu bende sormuştum ama sağlıklı yanıt alamadım. Bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum..

bkamber

Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
FS Mobile App.Dev.
Konular
0
o işlem için en sağlıklısı tek tek yapmak rootta sorun yoksa dosya yazma sorunu olabilir. -r vardır -w flag .yoktur. terminalden chmod 777 gerekebilir

bkamber

Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
FS Mobile App.Dev.
Konular
0
Biple nasıl çözülüyor biraz detaylı bilgi verirmisin ?
bipte her yöne aramalar için hediye dk lar veriliyor, hatta reklamda da çıkıyor aradıkça gb veriyorlar :D Her yöne arama özelliği ile telefonu uçak moduna da alsanız sim kart olmasa da wifi dan karşı tarafı arayabilirsiniz.Karşı tarafa normal şebeke araması gidiyor. Ama aynı şekilde bip uygulamasından aranmak istiyorsanız,wifi üzerinden( uçak modu veya simkartsız ) o zaman bip arama ayarlarından aramayı bipten al seçeneği yapmalısınız.
Bu seçenekte hata alıyortsanız hattınız yurtdışı aramalara kapalıdır. Hattınız faturalı ise açabilirsiniz hesabım uygulamasından vs.
Faturasız gnctrkcll ise UP CALL uygulamasını indirip oradaki ayarlardan yurt dışı seçeneğinden açmayı deneyin. O şekilde açtıysanız bip uygulmasındaki aynı ayarı tekrar deneyerek biten arama alabilirsiniz. Bu sayede giden- gelen arama wifi üzerinden sağlanmış olur.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171030-004904[1].png
    Screenshot_20171030-004904[1].png
    43,1 KB · Görüntüleme: 137
  • Screenshot_20171030-004849[1].png
    Screenshot_20171030-004849[1].png
    43,7 KB · Görüntüleme: 132
  • Screenshot_20171030-004834[1].png
    Screenshot_20171030-004834[1].png
    58,2 KB · Görüntüleme: 134
  • Screenshot_20171010-014604.png
    Screenshot_20171010-014604.png
    77,1 KB · Görüntüleme: 131
Son düzenleme:

zuperm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yakup
Cihazım
mi5
Konular
1
efs explorer ile sağ tıklayıp copy item from pc diyerek kopyalama yapmanız lazım fakat 5 6 dosyadan fazlaatınca hata verebiliyor, bu gibi bir hata durumda kaldığınız yerden devam edin

zuperm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yakup
Cihazım
mi5
Konular
1
bu arada vilte ile hiçbir romda görüntülü görüşme başlatamadım, görüntülü arama seçeneği aktif ama aramıyor, iki saniyede çağrı sonlandırıldı diyor, belki imeiden veya başka birşeyden ötürü, gerçi ülkemizde görüntülü görüşmelerin çoğu whatsapp üzerinden bu yüzden pek deneyim geliştiremedim

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
bipte her yöne aramalar için hediye dk lar veriliyor, hatta reklamda da çıkıyor aradıkça gb veriyorlar :D Her yöne arama özelliği ile telefonu uçak moduna da alsanız sim kart olmasa da wifi dan karşı tarafı arayabilirsiniz.Karşı tarafa normal şebeke araması gidiyor. Ama aynı şekilde bip uygulamasından aranmak istiyorsanız,wifi üzerinden( uçak modu veya simkartsız ) o zaman bip arama ayarlarından aramayı bipten al seçeneği yapmalısınız.
Bu seçenekte hata alıyortsanız hattınız yurtdışı aramalara kapalıdır. Hattınız faturalı ise açabilirsiniz hesabım uygulamasından vs.
Faturasız gnctrkcll ise UP CALL uygulamasını indirip oradaki ayarlardan yurt dışı seçeneğinden açmayı deneyin. O şekilde açtıysanız bip uygulmasındaki aynı ayarı tekrar deneyerek biten arama alabilirsiniz. Bu sayede giden- gelen arama wifi üzerinden sağlanmış olur.

Turkcell kullanıpta VoLTE sorunu yaşayan arkadaşlar Turkcell BIP'i kullanarak da Wifi üzerinden sesli ve görüntülü konuşma yapabiliyor. Biz bunu daha önce neden düşünmedik +like :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt