Yardım Vodafone rezaleti

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
100 mb bir saniyede iniyor mu çok merak ediyorum bu 4,5g ile. o kadar reklamlar yapıldı. saniyeler içinde yüzlerce megabyte diye. hiç unutmuyorum 2 gb dosya 54 saniyede incek diye. var mı bunu yapan acaba?

MgMrt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 10T Lite
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şaka gibi bir hız görüyorum ya. Cidden sinirlenmeye başladım. 4.5G de 0.27 ne. Edge(2G) bu hız var...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Turkcell candır. Huawei mate 10 pro ile istanbul şirinevlerde yaptığım hız testi.

turkcell pahalı fakat verdiği hizmet ile bunu karşılıyor. salla kazandan çok bonkör hediyeler geliyor.
Siz yazınca şimdi benim de çok sevdiğim bir kardeşim aklıma geldi, onun da bir zamanlar Huawei Mate 10 Pro'su vardı, kendisinin sahip olduğu en mükemmel cihazdı ama şu an cihazından soğumuş ve çekmeceye kaldırmış galiba...Bayramda akibetini daha yakından öğrenme fırsatı bulacağım İnşallah...

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
Arkadaş ben 4.5g internet çekimini geçtim onda bir sıkıntı yok fakat benim sıkıntım cihazda çekim full dahi olsa telefon konuşmalarında acayip sorun yaşıyorum ses ya karşı tarafın bozuk geliyor yada benim sesim karşıya bozuk gidiyor bunu mesela 10dk konuşma yaptım diyelim ya karşı ya benim karşıya gidiş degişiyor müşteri hizmetlerine kaç kez bildirdim sorunu bölge sıkıntısı var diye düzelme olmadı bir tek bendede yapmıyor çevremde başka cihaz kullananlarda aynı sıkıntı var türk telekoma geçiş yaptım sorun tamamen ortadan kalktı cihazda sıkıntı var diye şüpheye düşmüştüm cihazım türkiye garanti note 6 pro

KaRmalok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Samsung s8 plus
Konular
1
Iyide git avrupaya bak bakalm vadafonun interneti ne kadar adamlar turkiyeden kırıyor parayı avrupalılara bu kadar pahalıya net gb verseler ya adamı asarlar

Üst Alt