Çözüldü Vodafone Menu mesajlarını kapatmak ?

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Arkadaşlar Vodafone tarafından cihazıma veya cihazlarıma sürekli "Vodafone Menu" şeklinde cihaz veya tarife teklifleri geliyor iptal veya tamam şeklinde bunu kapatmamızın bir yolu yordamı yokmudur gerçekten sinir etti. Web de geziniyorum pat diye karşıma çıkıveriyor, Youtube da geziniyorum keza gene öyle bazende farketmiyorum telefonu yanıma almıyorum salondayım cihaz ekranı öylece açık kala kalıyor. Vodafone'u arıyorum anlatıyorum müşteri temsilcileri bile bi haber. Bende bilmiyorum çünkü ne deniyor bu şekil gönderdikleri mesajlara veya teklif pencelerine, bu bildiğimiz pop-up açılan bir sayfa gibi çünkü varmı bunu kapatmayı bilen bir arkadaş ?

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
SIM Araç Seti uygulamasına girip Vodafone Menu'ye basın. Ardından Cep Kartvizite basın ve KAPAT - Hazır mesaja basın. "AC - Hazır Mesaj" yazıyorsa işlem tamamdır.

Hay sağolasın hocam ya bıktırmıştı yemin ediyorum. :D Yes~~

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Güncelleme:

Bugün gene ekrana çıkmaya devam etti aynı şey çözüm olmadı ne yazık ki. Gün içi Vodafone müşteri hizmetlerinden biriyle görüşme yaptım ki anca derdimi anlatabildim. Kendisi servisten çıkış için KAPAT yazıp 7232'ye mesaj atarak interaktif kampanya servisinden çıkış sağlamamız gerektiğini belirtti. İşlemi benim yerime kendisi uzaktan yaptı ve bir iki dakika içerisinde tarafıma Degerli musterimiz, talebiniz uzerine Vodafone'un interaktif kampanya servisinden cikis yaptiniz. Interaktif kampanya servisinden faydalanmaya devam etmek icin AC yazip 7232'ye SMS gonderebilirsiniz. B003 şeklinde mesaj geldi. Belirttiklerine göre bu şekilde bu servisten çıkış yapılabiliyormuş.

Üst Alt