Yardım Vodafone hatta 4,5 g sorunu

pesimistadana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
redmi note 5
Konular
2
Cihazım redmi note 8 cihazı ilk aldığımda hattımla sorunsuz bir şekilde 4,5 g ile internete bağlanabiliyordum imeı repair işleminden sonra telefon her açılmasında 2g ile açılıyor wifi den kopmalar oluyor ve kopma sonrasında 2g bağlanıyor sürekli olarak ayarlardan tercih edilen ağ ayarlarından 4,5g manuel seçmek zorunda kalıyorum sizlerde böylemi? Bu işlemi her vifi den ayrıldığımda ve yeniden başlattığımda yapmak zorunda kalıyorum. Cihaz garantisiz yurtdışı. Diğer operatörlerde sorun yok. Eğer sorun band 20 desteği ise yazılımsal olarak bu destek sağlanabilir mi?

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
imei repairi sağlam yapıldıyda sorun vodafonedur. Benim eski mi 8 se de vodafone hariç her hat gayet rahat 4.5 veriyordu vodafone 3g bile vermiyordu.Şuanda repairsiz note 8 pro ve mi 9t var. vodafoneda yine 4.5g sikinti, diğer hatlar normal ama wifiden cikinca sorunun tekrarlamasi repairden kaynakli sorun gibj duruyor. Zenex hocam cevaplar musait oldugunda

Oyla:

pesimistadana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
redmi note 5
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaklaşık 10 gün repair siz Vodafone kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşamamıştım. Taki repair yapılana kadar. Repair cihazı özellikle 4.5g uyumlu general mobile eski cihazımı kullanmıştık.
Zenex hocam bir çözüm bulur umarım.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ne söyleyebilirim ki arkadaşlar. İşi bilen birine ustasına uzmanına yaptırın her zaman bunu söylüyorum fakat bilmeyene yaptırıp sorun yaşayıp yine gelip buraya yazıyorsunuz.

Oyla:

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
Ne söyleyebilirim ki arkadaşlar. İşi bilen birine ustasına uzmanına yaptırın her zaman bunu söylüyorum fakat bilmeyene yaptırıp sorun yaşayıp yine gelip buraya yazıyorsunuz.
Siz istanbula taşının hocam her brick eden gelip versin :D

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Siz istanbula taşının hocam her brick eden gelip versin :D
Hocam istanbula taşınsam erzurumdaki arkadaş ne yapacak erzuruma taşınsam istanbuldaki ne yapacak? Önemli olan nerede olduğum değil ki. Kargo denen bir şey var bana istanbuldan karstan diyarbakırdan şanlıurfadan izmirden türkiyenin 4 yanından kargo geliyor zaten.

Oyla:

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
Hocam istanbula taşınsam erzurumdaki arkadaş ne yapacak erzuruma taşınsam istanbuldaki ne yapacak? Önemli olan nerede olduğum değil ki. Kargo denen bir şey var bana istanbuldan karstan diyarbakırdan şanlıurfadan izmirden türkiyenin 4 yanından kargo geliyor zaten.
çoğu kişi kargodan ziyade elden vermek istediği için başkalarına yaptırıyordur en azından fikrim bu yoksa forumda çoğu kişi sizi tanımasına rağmen 3 sokak ötesindeki telefoncuya gidiyor :)

Oyla:

pesimistadana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
redmi note 5
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Teşekkür ederim. O zaman yeniden imei işlemi yapılması lazım doğrumu hocam.

Oyla:
Üst Alt