İpucu VODAFONE Bedava İnternet , Haftada 3 kez Hediye Çarkı Çevirme Hilesi...

Themerhum

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
21
Hocam Fixlenmiş olabilir , Hediye çarkı çalışıyor sorunsuz , Pazartesi Tekrar Haftalık Sosyal Pass yapacağım ,Calisiyormu çalışmıyormi bakacağım , Verdigim APK uzerinden Güncelleme yapmadınız değilmi??
Yok hocam güncelleme yapmadım dün çarkı çevirdim çalışıyordu

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Yok hocam güncelleme yapmadım dün çarkı çevirdim çalışıyordu
Pazartesi 2 kere çark çevirebilirsiniz ,önce APK uygulamadan , Daha sonra farklı Cihazdan yanımda uygulaması yükleyip , cevirebilirsiniz

emre1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi 5s
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar , Yanımda Uygulaması ile 5GB Ücretsiz İnternet Tamamen Regaldir... Vodafone Faturasız Arkadaşlar Sadece Yararlanabilir ve Bakiyesi 0 TL olmalıdır..

Link Üzerinden Vodafone Yanımda Apksını İndiriniz , Mevcut Yüklü Uygulamayı silip Apkyi yükleyiniz

Uygulamaya Giriniz ve Güncellemeniz için Ekran Gelecek ,daha Sonra Hatırlat diyip devam ediniz. Sağ Tafaraftaki Menüden Bana ne vara Tıklayınız ve Hediye Çarkını Çeviriniz , Sadece 1 Ve 5GB Arasında İnternet Hediyesi gelecektir. Çarktaki (sürpriz,Dakika,hediyeler) Kaldırılmıştır..

( NOT:Güncel Uygulamadan hediye çarkını Çevirdiyseniz Tekrar çevirebilirsiniz...)

Daha sonra Ek paketlere girip , İnternet Paketleri Bölümünden
(Haftalık Video Pass 15TL) Paketini tıklayıp Satın alınız , 1 Günlük 3GB hediye internetiniz Olacaktır...

APK Üzerinden Her hafta Garantili Hediye internet kazanabilirsiniz...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
8.4.2 surumu kesinlikle inmiyor hocam

Yuzarsif28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Vodafone
Konular
2
Merhabalar ben vodafone Shop bayii (yetkili ana bayii) de çalışıyorum. Bu yaptığınız yasal değil arkadaşlar devletin BTK kurumu bu gibi durumların önüne geçebilmek için operatorler ile birlikte çalışmaktadır. Her üç ayda bir bilgi transferi gerçekleşir nasıl ki çift fatura ödemiş olduğunda iadesi 3 ay içinde oluyorsa kontörlü hatlar içinde mükerrer yapılan işlem yıl içerisinde toplu telsiz kullanım ücreti olarak BTK tarafından tahsil edilip operatorlere verilmektedir. Siz TL yüklediğiniz de TL uçtu demenizin en büyük sebebi budur arkadaşlar.

adilnas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Redmi note 4x
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Apk silinmiş hocam

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Apk silinmiş hocam
link kırılmış hocam bende apk mevcut link haline getirip güncellerim 2.olarak paralel space uygulaması ile çarkı iki kez çevirebilirsiniz araştırınız,ayriyetten güncel uygulamadanda çevirebilirsiniz haftada 3 kere çevirmiş olursunuz

Timurkurt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Khan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turizm
Konular
47
link kırılmış hocam bende apk mevcut link haline getirip güncellerim 2.olarak paralel space uygulaması ile çarkı iki kez çevirebilirsiniz araştırınız,ayriyetten güncel uygulamadanda çevirebilirsiniz haftada 3 kere çevirmiş olursunuz
Merakla bekliyoruz hocam. Onlar madem gereksiz zayif baglantilari ve üstüne absürt fiyatlariyla bizle resmen alay ediyorlar, bende aksini yapmaktan aala cekinmem. Ben o paralari kolay kazanmiyorum

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Merakla bekliyoruz hocam. Onlar madem gereksiz zayif baglantilari ve üstüne absürt fiyatlariyla bizle resmen alay ediyorlar, bende aksini yapmaktan aala cekinmem. Ben o paralari kolay kazanmiyorum
link kırılmış hocam hiç bir yerde bulamadım, bendeki dosyayı link haline getirip konuyu güncelleyeceğim. anlattığım şekilde yaparsanız haftada 3 kez çevirebiilirsiniz

Üst Alt