İpucu VODAFONE Bedava İnternet , Haftada 3 kez Hediye Çarkı Çevirme Hilesi...

Drkirpi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
3

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
16
(LİNK GÜNCELLENMİŞTİR )

Merhaba Arkadaşlar , Yanımda Uygulaması ile 5GB Ücretsiz İnternet Tamamen Regaldir... Vodafone Faturalı,Faturalı herkes kullanabilir haftada 3 kez hediye çarkını çevirebilirsiniz,açıklamayı iyi okuyunuz..

1- Link Üzerinden Vodafone Yanımda Apksını İndiriniz , Mevcut Yüklü Uygulamayı silip Apkyi yükleyiniz
2-Uygulamaya Giriniz ve Güncellemeniz için Ekran Gelecek ,daha Sonra Hatırlat diyip devam ediniz. Sağ Tafaraftaki Menüden Bana ne vara Tıklayınız ve Hediye Çarkını Çeviriniz , Sadece 2 Ve 5GB Arasında İnternet Hediyesi gelecektir. Çarktaki (sürpriz,Dakika,hediyeler) Kaldırılmıştır..
3-( NOT:Güncel Uygulamadan hediye çarkını Çevirdiyseniz Tekrar çevirebilirsiniz,Ayriyetten Paralel space klonalama uygulmasınıda kullanarak Apk uygulamasından hediye çarkını 2 kez çevirebilirsiniz araştırınız basit)

APK Üzerinden Her hafta Garantili Hediye internet kazanabilirsiniz...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eski uygulama da tamam internet geliyor. Eskisinde çark bitti, bende yeni sürümünü kurdum ama malesef eskisinde kazandığın internet kampayasını yeni programda da görünüyor.onun için tekrar çeviremiyorsun.Parelel space kurdum. Uygulamayı ordan açtım yine de çarkı çeviremedi.

Üst Alt