Rehber Viper4Android Profil Yapılandırması (En İyi Sesi Alın)

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Evet hocam bazen de açtığım ilk şarkıda devreye kendim alıyorum viper'ı açıp, bazen şarkı bitmeden de kapatabiliyor kendini uygulama tekrar devreye girmesi için vipera girmek zorunda kalıyorum. Siz de mi böyle kullanıyorsunuz ?
Arka planda uygulama kapatılıyor gibi. Pil tasarrufu açık mı ya da otomatik başlatma kapalısa açın viper için, ve pil tasarrufu ayarlarından viper için kısıtlama yok seçip deneyin.

NUSH

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
9
Arka planda uygulama kapatılıyor gibi. Pil tasarrufu açık mı ya da otomatik başlatma kapalısa açın viper için, ve pil tasarrufu ayarlarından viper için kısıtlama yok seçip deneyin.

hocam teşekkür ediyorum halloldu. Otomatik başlatmadan dolayı oluyormuş. Çok çok sağ ol <3

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Güzel konu, elinize sağlık hocam. clap~~

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Hocam bu SRS 1_2 yok bende sizin dosyaları yükledim ama çıkmadı :(

Tamamdır dosyaları yeniden attım ve düzeldi :)

Paylaşım için teşekkür ederim

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
arkadaşlar ben arkadaşın anlattığı gibi zip dosyalarını belirttiği klasöre kopyaladım, bende msi gh60 kulaklık var jak girişini dönüştürücü ile telefona bağladım, pubg mobile için demek istemiştim bunu ama kulaklık doğrulama kısmında bnm kulaklığın markası vs yok dosya iste diyorum telegram sayfasına yönlendiriyor beni, sarmalanma kısmında ne seçeceğimi bilemedim S_R_S 2.2 yi seçtim, dinamik sistem kısmındaki yerdeki kulaklık türünü de yüksek kalite kulaklık(v2) seçtim, bide bende Bluetooth jbl bt450t var onun içinde bu ayarlae geçerli olur mu acaba?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
arkadaşlar ben arkadaşın anlattığı gibi zip dosyalarını belirttiği klasöre kopyaladım, bende msi gh60 kulaklık var jak girişini dönüştürücü ile telefona bağladım, pubg mobile için demek istemiştim bunu ama kulaklık doğrulama kısmında bnm kulaklığın markası vs yok dosya iste diyorum telegram sayfasına yönlendiriyor beni, sarmalanma kısmında ne seçeceğimi bilemedim S_R_S 2.2 yi seçtim, dinamik sistem kısmındaki yerdeki kulaklık türünü de yüksek kalite kulaklık(v2) seçtim, bide bende Bluetooth jbl bt450t var onun içinde bu ayarlae geçerli olur mu acaba?
Kulaklık doğrulamada sizin kulaklığınız olmayabilir, en iyi sesi alacağınız bir kulaklığı seçebilirsiniz. Sarmalama kısmında da müzik yada video açık kulağınıza en hoş gelen tercihi seçebilirsiniz. Güncelleme yayınlandıkça konuya eklenecek. Bluetooth kulaklıkla deneme şansım olmadı, deneyerek ayar yapmanız gerek.

Üst Alt