Rehber Viper4Android Profil Yapılandırması (En İyi Sesi Alın)

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Hocam recovery üzerinden ADVANCE / FILE MANAGER / data / adb /modules /Viper4AndroidFX klasörü içerisinden POST-FS-DATA.SH dosyasını siliniz.
saol hocam. Bu modülü direkt siliyor sanırım. Magisk için dediğim gibi bir alternatif biliyor musun ? uyumsuz modülü gösteren vs ?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
saol hocam. Bu modülü direkt siliyor sanırım. Magisk için dediğim gibi bir alternatif biliyor musun ? uyumsuz modülü gösteren vs ?
Hayır hocam modulü silmiyor, cihazın bootloop'a düşmeden açılmasını sağlıyor.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Hocam emeginize saglik. Dolbyden kaliteli gibi geldi bana.Biraz kurcalama ile stock romdaki ses kalitesine yaklasir herhalde.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam emeginize saglik. Dolbyden kaliteli gibi geldi bana.Biraz kurcalama ile stock romdaki ses kalitesine yaklasir herhalde.
Teşekkür ederim hocam. Profiller içerisinde dolby de mevcut denemek isterseniz.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Sarmalanma üzerinden seçebilirsiniz.
Hocam ben baktığımda dolby-ni görememiştim. Bir de şöyle bir şey var. Bilmiyorum tek bende mi oluyor. Kaliteli bir kulaklığım var. Amma daha kaliteli ses istiyorum.

Viper kurdum. Tüm atdığın dosyaları denedim. Amma bir türlü istediğim kaliteyi tutturamadım.+ Kulağım farklı modlara alıştığı için kulaklığı modsuz kullandığım zaman ses kalitesi daha az tatmin etmeye başladı. Şu an ne modlardan, ne de kulaklığın stok sesinden memnunum

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam ben baktığımda dolby-ni görememiştim. Bir de şöyle bir şey var. Bilmiyorum tek bende mi oluyor. Kaliteli bir kulaklığım var. Amma daha kaliteli ses istiyorum.

Viper kurdum. Tüm atdığın dosyaları denedim. Amma bir türlü istediğim kaliteyi tutturamadım.+ Kulağım farklı modlara alıştığı için kulaklığı modsuz kullandığım zaman ses kalitesi daha az tatmin etmeye başladı. Şu an ne modlardan, ne de kulaklığın stok sesinden memnunum

Hocam kulaklığınız ne kadar çok kaliteli olursa olsun hangi ses motoru yada modülü kullanırsanız kullanın mobil platformda alacağınız ses her zaman sınırlıdır.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Hocam kulaklığınız ne kadar çok kaliteli olursa olsun hangi ses motoru yada modülü kullanırsanız kullanın mobil platformda alacağınız ses her zaman sınırlıdır.
Evet biliyorum. En iyisi DAC almak. Kalite o zaman baya artıyor. şu lanet dolby kurulsaydı onu da denerdim. Uzun zamandır denemiyorum.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Dunden bu yana deniyorum malesef stock romdaki ses kalitesine ulasamadim. Bu custom rom yapanlar neden buna dikkat etmezler.

Üst Alt