Yardım Viomi v3 ana süpürge problemi

Halis62

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halis
Cihazım
Viomi V3
Konular
1
Viomi V3 temizlik robotunu 2020 temmuzdan beri kullanıyorum genel olarak memnunumz. Fakat yakın zamanda farkettiğim bir problem var ana süpürge temizlik içerisinde duruyor ve dönmüyor nedenini tespit edemedim tüm yabancı forumları araştırdım bulamadım. Bu problemle karşılaşan var mı?

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Viomi V3 temizlik robotunu 2020 temmuzdan beri kullanıyorum genel olarak memnunumz. Fakat yakın zamanda farkettiğim bir problem var ana süpürge temizlik içerisinde duruyor ve dönmüyor nedenini tespit edemedim tüm yabancı forumları araştırdım bulamadım. Bu problemle karşılaşan var mı?
Hocam Reddit'ten senin cihazın bir alt versiyonunu kullanıyormuş ve bazen duruyormuş. Bir başka arkadaş da yorum olarak cihazı fabrika ayarlarına geri döndürmüş ve komple temizlik yapmış ve çözülmüş. Model aynı değil ama bence bu çözecektir.

da cihaza nasıl hard reset atacağını gösteriyor.

Halis62

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halis
Cihazım
Viomi V3
Konular
1
İlginiz için teşekkürler denedim fakat değişmedi sessiz moda aldığımda bariz belli oluyor ana süpürge devreye girip çıkıyor tahminim motor zorlanıp ısınıyor ve duruyor çünkü bir süre sonra tekrar çalışıyor.

Üst Alt