Yardım Viomi Akıllı Kettle Su Isıctıcı

MrdrCocktail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Xiaomi Note 8
Konular
3
Merhaba, Viomi Akıllı Kettle aldım fakat yardıma ihtiyacım var. Mi home u indirdim warm tuşuna uzunda basarak etkinleştirdim fakat kettle istediğim sıcaklığa gelince kaynamayı durdurmuyor 2 seçenek var birisi ''cool down to the set temparature'' diğeri ise ''warm up to the set temparature'' ben cool down to the set temparature olanı seçtim çünkü 65-70 derecede kahve yapmak istiyorum ama hala olmuyor. Youtube dan videolarını izleyim dedim fakat türk hiç yok hepsi yabancı anlamadım akıllı kettle kullanan var ise yardımcı olabilir mi?

kadiryalcin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi band 2
Konular
14
Merhaba, Viomi Akıllı Kettle aldım fakat yardıma ihtiyacım var. Mi home u indirdim warm tuşuna uzunda basarak etkinleştirdim fakat kettle istediğim sıcaklığa gelince kaynamayı durdurmuyor 2 seçenek var birisi ''cool down to the set temparature'' diğeri ise ''warm up to the set temparature'' ben cool down to the set temparature olanı seçtim çünkü 65-70 derecede kahve yapmak istiyorum ama hala olmuyor. Youtube dan videolarını izleyim dedim fakat türk hiç yok hepsi yabancı anlamadım akıllı kettle kullanan var ise yardımcı olabilir mi?
'warm up to the set temperature seçeneğini seçip derece ayarlayın.

MrdrCocktail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Xiaomi Note 8
Konular
3
'warm up to the set temperature seçeneğini seçip derece ayarlayın.
Merhaba, warm seçeneği seçiliyor uygulamada. Kettle üzerinden warm tuşuna basıp derece ayarladım ve istediğim sıcaklık yani 65 dereceye gelince hiçbir şeye ellemedim ve kendiliğinden otomatik olarak ısınmaya başladı eğer üstündeki tuşa boil e basar isem de kaynatana kadar durmuyor. Çok teşekkür ederim.

Üst Alt