Yardım Videolari tam ekran izleme ?

Caqo95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Merhaba mi 9 youtube haricinde diyelimki chromedan falan yani film sitelerinden tam ekran film izleme munkunmu? İptv programim var orada fit parent yapip direk ekrana uygun izliyorum ama diger playerlarda falan mumkun olmasi gerekiyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Aslında mümkün ve izlenebiliyor fakat sorun şu ki : çekilen videoların çok büyük bir kısmı 16:9 formatında çekilmekte. Cihazlarimizin ekranları 16:9 formatında daha büyük bir format olduğundan sağ ve solda siyah boşluklar kalıyor.

Örnek olarak Chrome da veya YouTube uygulaması üzerinde calistirirsaniz anlarsınız.

Özet olarak farklı içerik formatlarinin yayılmasını beklememiz gerekli.

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Aslında mümkün ve izlenebiliyor fakat sorun şu ki : çekilen videoların çok büyük bir kısmı 16:9 formatında çekilmekte. Cihazlarimizin ekranları 16:9 formatında daha büyük bir format olduğundan sağ ve solda siyah boşluklar kalıyor.

Örnek olarak Chrome da veya YouTube uygulaması üzerinde calistirirsaniz anlarsınız.

Özet olarak farklı içerik formatlarinin yayılmasını beklememiz gerekli.
Hocam sağ ve solda dediniz ama YouTube vanced uygulamasında aşağıda ve yukarda siyah boşluk var. Ayrıca YouTube wep verisiyonda tam ekran izlerken uygulamada siyah boşluk olması garip değil mi

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam sağ ve solda dediniz ama YouTube vanced uygulamasında aşağıda ve yukarda siyah boşluk var. Ayrıca YouTube wep verisiyonda tam ekran izlerken uygulamada siyah boşluk olması garip değil mi
Bende Vanced üzerinde aşağıda ve yukarı boşluk yok hocam sadece sağ ve solda var. 16:9 İçeriği 16:9 ekran formatından bir cihazda, web üzerinden veya uygulama üzerinden fark etmeksizin siyah boşluk kalacaktır. Sadece uygulama alttan ve üstten kırparak görüntüyü ekrana yaybililyor.

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Bende Vanced üzerinde aşağıda ve yukarı boşluk yok hocam sadece sağ ve solda var. 16:9 İçeriği 16:9 ekran formatından bir cihazda, web üzerinden veya uygulama üzerinden fark etmeksizin siyah boşluk kalacaktır. Sadece uygulama alttan ve üstten kırparak görüntüyü ekrana yaybililyor.
Tarayıcı ve uygulamada ki deneyim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-05-02-16-50-696_com.android.browser.png
    Screenshot_2019-06-05-02-16-50-696_com.android.browser.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2019-06-05-02-14-46-986_com.vanced.android.youtube.png
    Screenshot_2019-06-05-02-14-46-986_com.vanced.android.youtube.png
    466,8 KB · Görüntüleme: 14
Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Bende iki taraftada aynı şekilde görünüyor. sizin cihaz nedir Mi 6 mi ?
Evet hocam mi 6 Edge tarayıcıda denedim ilk denemede tam ekran actı ikinci denemede sihay boşluk oldu mi tarayıcıda sorun yok ama

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Evet hocam mi 6 Edge tarayıcıda denedim ilk denemede tam ekran actı ikinci denemede sihay boşluk oldu mi tarayıcıda sorun yok ama
Tarayıcıda full ekran açması ilginç geldi demek ki kullandığınız tarayıcının buna desteği var ama aynı videoyu 16:9 ekrandan oynattım Vanced uygulamasındaki gibi alt ve üstler doğal olarak siyah kaldı. Yani şu anlık buna yapılabilecek çok bir şey yok maalesef.

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Tarayıcıda full ekran açması ilginç geldi demek ki kullandığınız tarayıcının buna desteği var ama aynı videoyu 16:9 ekrandan oynattım Vanced uygulamasındaki gibi alt ve üstler doğal olarak siyah kaldı. Yani şu anlık buna yapılabilecek çok bir şey yok maalesef.
Belki de dediğiniz gibi sağ ve soldan kırparak alt ve üst kısımdaki sihay boşluklar giderilmiştir anlamak için detaylı incelemek gerekir

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Arkadaşlar benim sorunum uygulama dışında cromedan tarayıcılardan film izlemeye çalıştığımızda sağda kalan beyaz kısım fotoğrafını koyacam onu nasıl yok edebilirim dikkatimi çekiyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt