Rom Videodaki romu kurmam sorun yaratır mı?

Aith3Nn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Arda
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
8
Telefonum için internette sadece MIUI 12.5.1 romunu bulabiliyorum. Karışıma çıktı. Videodaki romu kullanmak herhangi bir sorun çıkarır mı? Veya telefonuma uygun güvenilir MIUI 13 romuna nereden ulaşabilirim?

estetik79

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sero
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
merhaba,

mi9se icin android 13 romunu internette bulabilirsiniz, linage 20 mi 9 se diye aratirsaniz bulabilirsiniz.

ben linkteki romdan kurdum . 2 aydir kullaniyorum. stabil çalışıyor. benim kurdugum lineage 20 romu adb sideload ile kurulum istiyordu. sizde tercih edeceginiz romun kurulum talimatarina göre kurabilirisiniz

tercih ve sorumluluk size ait tabi :)

Aith3Nn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Arda
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
8
linageOS'un telefon kullanımı açısından herhangi bir eksiği var mı? bir de bunu kurabilmem için detaylı bir rehber bulunuyor mu? çok hakim değilim de
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhaba,

mi9se icin android 13 romunu internette bulabilirsiniz, linage 20 mi 9 se diye aratirsaniz bulabilirsiniz.

ben linkteki romdan kurdum . 2 aydir kullaniyorum. stabil çalışıyor. benim kurdugum lineage 20 romu adb sideload ile kurulum istiyordu. sizde tercih edeceginiz romun kurulum talimatarina göre kurabilirisiniz

tercih ve sorumluluk size ait tabi :)
bahsettiğim eksiklikler allways on display ekran içinde parmak izi vb kısmen ekstra sayılabilecek özellikler

Son düzenleme:

fcengiz505

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
0

MIUI 13'ün son sürümü. Ruslara ait. Ne kadar güvenilir belli değil. Size kalmış

estetik79

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sero
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
linageOS'un telefon kullanımı açısından herhangi bir eksiği var mı? bir de bunu kurabilmem için detaylı bir rehber bulunuyor mu? çok hakim değilim de
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bahsettiğim eksiklikler allways on display ekran içinde parmak izi vb kısmen ekstra sayılabilecek özellikler
aod ve parmak izini kullanmiyorum. mevcutta romda kullanildigindan bahsediliyordu. ilettigim linkte bahsettiginiz konular icin konusmalar vardı. inceleyebilirsiniz, akliniza yatarsa rom kurulumuna gecersiniz

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6

fcengiz505