Yardım Video titreşim sorunu - Redmi note 9s

mustafaemir34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Kararlı 12.0.2
Telefon Modeli
Redmi Note 9S
Bootloader Kilidi
Kapalı
Video çekerken hareket ettirdiğimde bariz bir şekilde göz yoran bir titreşim var. Kameranın çektiği nesneler, telefonu hareket ettirdiğimde titriyor. Titreşim önleme ayarlarını denedim sorun aynı (50 hz 60 hz). Stabilizasyondan bahsetmiyorum. Sizde de böyle bir sorun var mı? Yazılımsal bir sorun mu yoksa donanım kalitesizliğinden her cihazda aynı şekilde mi?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Video çekerken hareket ettirdiğimde bariz bir şekilde göz yoran bir titreşim var. Kameranın çektiği nesneler, telefonu hareket ettirdiğimde titriyor. Titreşim önleme ayarlarını denedim sorun aynı (50 hz 60 hz). Stabilizasyondan bahsetmiyorum. Sizde de böyle bir sorun var mı? Yazılımsal bir sorun mu yoksa donanım kalitesizliğinden her cihazda aynı şekilde mi?
Eğer ki donanımsal olarak görüntü sabitleme özelliği yoksa gayet normal öyle olması. Videodaki örnekte daha belli oluyor
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

mustafaemir34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Eğer ki donanımsal olarak görüntü sabitleme özelliği yoksa gayet normal öyle olması. Videodaki örnekte daha belli oluyor
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Görüntü sabitleme ile alakalı değil, zaten stabilizasyondan bahsetmediğimi söylemiştim. Sallantı problemi yok kameranın çektiği nesneler pırpır ediyor öyle diyeyim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eis açıkken çok titrediğini fark ettim sanırım bu modelde eis düzgün çalışmıyor

Oyla:
Üst Alt