Soru Video kesme programı?

bayramavci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Örnek; 25 dakikalik video mevcut, bu videonun begenmedigim aralarindan kesmeyi sağlayan bildiginiz uygulama mevcut mudur.

5 parcaya böl galeriye kaydet sonra birlestirme tarzi istemiyorum.

bayramavci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Aradan kes onu çıkar yapmak istiyorsanız telefonda bu tür uygulama hiç görmedim. Takipte olayım yazan olursa diye
InShot diye uygulama kullaniyorum onda böl diye bir ozelligi var yani videoyu 5 parcaya bölüyorum. İstemedigim parca lari siliyorum. İstedigim duruma yakin bi program ama icerik yonunden kısıtlı gibi efendim
Post automatically merged:

Power director programını tavsiye ederim tüm videolarımı bu program ile düzenliyorum.
Tesekkurler efendim deneyelim

bayramavci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Power director yaptı mı istediğinizi, denediniz mi?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam açıkcasi denedim ama programi kavrayamadim , o yuzden dusunceme yakin olarak InShot duruyor onu kullanıyorum. 30 dk video böl den çoklu böle tıklıyorum yerleri belirliyorum gereksiz olan yerleri siliyorum. bölünen yerler de geçişte efekt olayi lazim o durumu da tam kavrayamadim.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Mert
Cihazım
G4 Stylus
Adobe video düzenleme de de iyi oldukça başarılı programları var ama android üzerinde değil pc de ve iyi özellikli pclerde mükemmel işler yaratabilirsiniz google da küçük bi gezinti ile bulabilirsiniz.

Üst Alt