Soru Verge ile Stratos arasındaki farklar.

gekren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Merhabalar;

1.5 aydır Stratos 2 kullanıyorum. Sönük ekranına alıştım diyebilirim. Ancak Verge i de araştırınca ekran konusunda artılarını gördüm. Şu anda benim öğrenebildiğim kadarı ile Verge'in farkı ekran parlaklığı, işlemcinin daha ileri olması, saat üzerinden telefon görüşmesi, telefon üzerinden sms vs. yazılabilmesi, nfc ve plastik olması. Stratos 2'nin de farkı plastikten farklı porselen ve büyük tasarım, su altında da su geçirmezlik. Ancak fiyatlara baktığımızda Verge'in artılarına karşın Verge daha ucuz. Tasarım olarak Stratos 2 çok daha güzel ancak fiyat farkının Verge'de daha yüksek olması gerekirken neden daha ucuz? Benim atladığım bir şey mi var merak ettim.

gekren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Çok teşekkürler. Malzeme kalitesi gerçekten çok üstün.

Ayrıca kullananlar ekran parlaklık ayarını otomatikte mi tutuyorlar? Çünkü ışık sensörü bence biraz başarısız. Ben en yüksek seviyede tutuyorum.

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Çok teşekkürler. Malzeme kalitesi gerçekten çok üstün.

Ayrıca kullananlar ekran parlaklık ayarını otomatikte mi tutuyorlar? Çünkü ışık sensörü bence biraz başarısız. Ben en yüksek seviyede tutuyorum.
Aynen hocam en yüksek seviyede tutuyorum ve yaklaşık 5 günü çıkarıyor verge yanında oyuncak saat gibi kalır bence birde deri kayış aldınmı on numara beş yıldız
Selametle

Oyla:

gekren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Deri kayış ve porselen kayış da var bende. Orjinal kayış da çok güzel.

Oyla:
Üst Alt