Sohbet Ve en sonunda miui 13 geldi

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
hocam güncellemeyin zaten cihazin donanimi cok iyi değil pişman olursunuz
Hocam size telefonda ne yapdığımı söyleyeyim.oyun oynarım,instangram,WhatsApp,Twitter vs gezinirim.Youtube dan video izlerim.MİUİ13 redmi 10 telefonumda bu kriterleri tuttururmu.Şarjı nasıl.
genelde ilk çıkan rom en stabili oluyor.
Hocam ben güncellemeri kontrol ediyorum ama bana daha gelmedi güncelleme ne zamana gelir

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hocam size telefonda ne yapdığımı söyleyeyim.oyun oynarım,instangram,WhatsApp,Twitter vs gezinirim.Youtube dan video izlerim.MİUİ13 redmi 10 telefonumda bu kriterleri tuttururmu.Şarjı nasıl.

Hocam ben güncellemeri kontrol ediyorum ama bana daha gelmedi güncelleme ne zamana gelir
hocam bende size sunu diyeyim miui 13 xioami 12 de bile arayuzu kasiyor

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
MİUİ13 bana gelmedii

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Ben güncelledim.Arkadaşlar şu ana kadar hiç sorun yok.Perofmansı sanki biraz daha arttı diyebilirim ekran 60 Hz de olmasına rağmen.Pil performansıda gayet iyi 12.5 ile aynı.Boşda gitmiyor

eren_oender

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Xia Poco X3 Pro
Konular
1
Xiaomi poco x3 pro kullanıcısıyım cihazım yaklaşık 1 hafta önce anakart yaktı bazı kişiler yazılımdan ( MIUI 13 ten ) dolayı olduğunu söyledi o yüzden araştırmanızı tavsiye ederim ve mıuı 13 şarjın daha az gittiğini ve sistemin yavaşladığını deneyimledim karar sizin

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Xiaomi poco x3 pro kullanıcısıyım cihazım yaklaşık 1 hafta önce anakart yaktı bazı kişiler yazılımdan ( MIUI 13 ten ) dolayı olduğunu söyledi o yüzden araştırmanızı tavsiye ederim ve mıuı 13 şarjın daha az gittiğini ve sistemin yavaşladığını deneyimledim karar sizin
12.5 ile aynı hıza sahip ama sanki biraz daha hızlı gibi.Ben pil tasarrufunda kullanmıyorum telefonu.O zaman sistemi yavaşlatmış olabilir.Ama sanki Xiaomi o sorunları gideren bir güncelleme yayınlamış sanki Poco X3 proya.Bide yazılım donanım a zarar vermez.Siz belki telefonu bazenleri şarjda kullanmış olup telefonu ısıtmış olabilirsiniz,telefonu hep ağır oyunlarla zorlamış olablirmiş(pubg,call of duty vs),telefonda gereksiz fazla uygulamalar yüzündendir.Sürekli telefonu pil tasarrufunda mı kullanıyorsunuz.Çübkü benim arkadaşımda da Poco X3 pro var ve hiç bu sorunlarla karşılasmadı her zaman pubg oynar ve oyun oynar.

eren_oender

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Xia Poco X3 Pro
Konular
1
12.5 ile aynı hıza sahip ama sanki biraz daha hızlı gibi.Ben pil tasarrufunda kullanmıyorum telefonu.O zaman sistemi yavaşlatmış olabilir.Ama sanki Xiaomi o sorunları gideren bir güncelleme yayınlamış sanki Poco X3 proya.Bide yazılım donanım a zarar vermez.Siz belki telefonu bazenleri şarjda kullanmış olup telefonu ısıtmış olabilirsiniz,telefonu hep ağır oyunlarla zorlamış olablirmiş(pubg,call of duty vs),telefonda gereksiz fazla uygulamalar yüzündendir.Sürekli telefonu pil tasarrufunda mı kullanıyorsunuz.Çübkü benim arkadaşımda da Poco X3 pro var ve hiç bu sorunlarla karşılasmadı her zaman pubg oynar ve oyun oynar.
pubg oynadığım anda cihaz şarjda değildi ve kapalı şekilde şarjdaydı şarjı doldu açıp pubg ye girdim gireli de henüz 5 dk olmamıştı yani cihaz soğuktu

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
redmi note 8 geldimi acaba

Üst Alt