Çözüldü Varsayılan Uygulamalar MIUI 14

reflu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Asaf
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 14.0.3 Kararlı
Telefon Modeli
Poco X5 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Kapalı
MIUI 14 yüklü Poco X5 Pro 5G cihazımda galeri için farklı bir uygulama kullanıyordum ama varsayılan video oynatıcı birden bire kafasına göre değişti. Şimdi farklı olan uygulamayı silmeme rağmen videoları varsayılan Galeri uygulamasından oynatamıyorum. Ayarlarda falan eskiden varsayılan uygulamalar diye bir bölüm vardı. Şimdi onu da kaldırmışlar. Bilen eden varsa yardımını bekliyorum

Çözüm
Evet malesefki galeri uygulamasında video oynatma özelliği yok. Fakat mi video kullanışlı olmadığı için bende aynı şekilde kaldırdım. Mi media görüntüleyici uygulamasını keşfettim. Galeri ile senkronize çalışıyor linki deneyin bence

thenameless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
3
Merhaba, konu nasıl çözüldü olarak işaretlenmiş anlamak güç fakat sorun devam ediyor. Mi uygulamalarının birçoğunu beğenmiyorum. Örnek vermem gerekirse Mi Video diyebilirim. Bunun yerine VLC kullanmak istiyorum ve Default App kısmından Play Video seçeneğine tıklayıp VLC'yi seçiyorum. Fakat hiçbir etkisi olmuyor. Bu sorunu çözebilecek bir bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun. Teşekkür ederim şimdiden.

Oyla:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Merhaba, konu nasıl çözüldü olarak işaretlenmiş anlamak güç fakat sorun devam ediyor. Mi uygulamalarının birçoğunu beğenmiyorum. Örnek vermem gerekirse Mi Video diyebilirim. Bunun yerine VLC kullanmak istiyorum ve Default App kısmından Play Video seçeneğine tıklayıp VLC'yi seçiyorum. Fakat hiçbir etkisi olmuyor. Bu sorunu çözebilecek bir bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun. Teşekkür ederim şimdiden.
Konu sizin sorununuza bağlı değil konuyu açan arkadaşın sorunu çözülmüş o yüzden çözüm olarak işaretlendi. Yeni konu açarsanız burada kafa karışıklığı olmaz, yeni konu açın ve çözüm sunalım

Oyla:
Üst Alt