Soru Varsayılan Uygulama

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
abilerim ,kardeşlerim.. bu miui 13 ten sonra herhangi bir linki uygulamada açabilecekken (instagram linkiyse instagram,youtube linkiyse youtube) her şeyi tarayıcıda açıyor..varsayılan sıfırlıyorum ama yine yapıyor ..var mı bir çözümü ??

Redmi_Necati

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Necati
Cihazım
Not 8 Pro 128GB
Konular
9
abilerim ,kardeşlerim.. bu miui 13 ten sonra herhangi bir linki uygulamada açabilecekken (instagram linkiyse instagram,youtube linkiyse youtube) her şeyi tarayıcıda açıyor..varsayılan sıfırlıyorum ama yine yapıyor ..var mı bir çözümü
abilerim ,kardeşlerim.. bu miui 13 ten sonra herhangi bir linki uygulamada açabilecekken (instagram linkiyse instagram,youtube linkiyse youtube) her şeyi tarayıcıda açıyor..varsayılan sıfırlıyorum ama yine yapıyor ..var mı bir çözümü ??
Uygulamalar=>Uygulamaları Yönet=>Üç Noktaya Tıkla=>Varsayılan Uygulamalar burdan istediğini değiştirebilirsin.

ynsrts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
maalesef 20 kez yaptım ama işe yaramıyor. sadece mi tarayıcı ve chrome seçenekleri çıkıyor. örneğin whatsapptan bir sahibinden linki gelmişse sadece bu 2seçenek çıkıyor bir 3.seçenekte sahibinden uygulamasını göstermiyor. çok anlamsız bir hata.

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
maalesef 20 kez yaptım ama işe yaramıyor. sadece mi tarayıcı ve chrome seçenekleri çıkıyor. örneğin whatsapptan bir sahibinden linki gelmişse sadece bu 2seçenek çıkıyor bir 3.seçenekte sahibinden uygulamasını göstermiyor. çok anlamsız bir hata.
aynen öyle.. şaşırtıcı şekilde şikayetçi olan yok galiba bu durumdan..

Drakeos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Zte
Konular
0
kurcalamışsın ama yarıda bırakmışsın.

Alo_Azrail