Yardım Varsayılan uygulama..

KaraKartal35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
13
Arkadaslar oncelikle merhaba. Benim sorunum misal bir video oynatacağım bunu telefonun kendi uygulamasi degil de mx playerla oynatmak istiyorum ve sürekli bu ayarı hatirlasin istiyorum. Var midir bunun yöntemi. Varsayilan prigramlardan degistirdim ama olmadi maalesef..

Akifulutaş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
Note 5 pro
Konular
1
Hocam hallettin mi problemini?
Hocam pek halolmadı. Usb içindeki film direk mi video ile açılıyor. Benim amacım dahili hafızaya atmadan usb üzerinden film izlemek idi. Fakat olmuyor. Mx player ı açıp usb deki klasörleri de göremiyorum

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam pek halolmadı. Usb içindeki film direk mi video ile açılıyor. Benim amacım dahili hafızaya atmadan usb üzerinden film izlemek idi. Fakat olmuyor. Mx player ı açıp usb deki klasörleri de göremiyorum
Hocam aynı işlemi denedik mi?usb yi cihaza bağlayınca izlemek istediğimiz videoya basık tutup farklı aç/video/alttaki tiki işaretleyip mx player i seçtik mi?

Oyla:

Akifulutaş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
Note 5 pro
Konular
1
Hocam aynı işlemi denedik mi?usb yi cihaza bağlayınca izlemek istediğimiz videoya basık tutup farklı aç/video/alttaki tiki işaretleyip mx player i seçtik mi?
Hocam o farklı aç sadece dahili bellekteki filmlerde oluyor ben de. Usb deki filmlerde farklı aç yok. Tel note 5, miu 10.4 yüklü

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam o farklı aç sadece dahili bellekteki filmlerde oluyor ben de. Usb deki filmlerde farklı aç yok. Tel note 5, miu 10.4 yüklü
Olması lazım.üstüne basık tutunca seçenek çıkması lazım yada onu işaretlemesi ve sağ üstten de üç nokta gibi seçenek çekmecesi çıkması lazım

Oyla:

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Var var çözüm basit ustam yüklenen uygulamalara girin bi kez sağa çekin ve altta default yazıyor en altta ona basip ordan da istediğiniz uygulama ayarlarını değiştirip mx player yapabilirsiniz eğer yaparsanız haberin verin yapamaz iseniz resimli veya videolu şekilde anlatabilirim
Hocam resimli olarak anlatırmısınız? Tam olarak anlamadım bende youtube için yapacağım forumda görüp indirmiştim reklamsız ve arka planda çalışan youtube googledan girince normal youtube açılıyor ben reklamsız olan youtubeyi açmak istiyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Akifulutaş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
Note 5 pro
Konular
1
Olması lazım.üstüne basık tutunca seçenek çıkması lazım yada onu işaretlemesi ve sağ üstten de üç nokta gibi seçenek çekmecesi çıkması lazım
Şöyle çözdüm hocam. Belki aynı dertten muzdarip arkadaşlara yardımcı olur. Store dan SanDisk memory zone uygulaması kurdum, usb yi takıp onla açıyorum, ondaki videolarda birlikte aç çıkıyor. Ordan mx player seçip açıyorum

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Şöyle çözdüm hocam. Belki aynı dertten muzdarip arkadaşlara yardımcı olur. Store dan SanDisk memory zone uygulaması kurdum, usb yi takıp onla açıyorum, ondaki videolarda birlikte aç çıkıyor. Ordan mx player seçip açıyorum
Tamam hocam benim bahsettiğim yol da aynı yol.istersen es dosya yükle onun kullanımı daha güzel ve kolay

Oyla:
Üst Alt