Soru varsayılan uygulama sıfırlama

murat3310

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat3310
Cihazım
redmi note 7
Konular
3
merhabalar. redmi 7 telefonumda mui 11 yüklü. pdf dosyasini acmak icin 3 tane programim vardi ben birini sectim devamli bununla ac dedim. simdi baska programla açmak istiyorum ve bunu değiştiremiyorum. ayarlara varsayilan uygulamalari temizle diye arattirdim cikmadi nerden yapabilirim?

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaları Yönet > Üç Nokta > Varsayılan Uygulamalar

Oyla:

murat3310

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat3310
Cihazım
redmi note 7
Konular
3
Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaları Yönet > Üç Nokta > Varsayılan Uygulamalar
teşekkür ederim. dediginiz yere girdim ama orada belge goruntuleyici secenegi yok dolayisiyla olmadi. ben gene de uygulama tercihlerini sifirla dedim ama gene olmadi

Oyla:

zazaleite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi8se
Konular
1
teşekkür ederim. dediginiz yere girdim ama orada belge goruntuleyici secenegi yok dolayisiyla olmadi. ben gene de uygulama tercihlerini sifirla dedim ama gene olmadi
Ben olsam o PDF uygulamalarının içindeki gerekli pdfleri yedekledikten sonra PDF uygulamalarının hepsinin tek tek verilerini temizleyip uygulamaları kaldırırım sonra yeniden yüklerim sonrasında hiçbirini varsayılan yapmam istediğim zaman seç yapıp PDF i açarım

Oyla:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Hangi uygulama varsayılan ise onu ayarlar/uygulama yöneticisinden bulup varsayılanları temizleyebilirsiniz.

Oyla:

Sonsav

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oreo
Cihazım
Mi niye 3
Konular
0
Üzerinden çok geçmiş ama ben yine de yazayım. Belki başka birinin işine yarar...Ayarlar-Uygulamalar-Uygulamaları yönet- Dikey üç nokta (sağda üstte)-Varsayılan Uygulamalar-Bağlantıları açma-Bağlantılı uygulamaya tıkla-Varsayılanları temizle...

Oyla:

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Üzerinden çok geçmiş ama ben yine de yazayım. Belki başka birinin işine yarar...Ayarlar-Uygulamalar-Uygulamaları yönet- Dikey üç nokta (sağda üstte)-Varsayılan Uygulamalar-Bağlantıları açma-Bağlantılı uygulamaya tıkla-Varsayılanları temizle...
üzerinden çok geçmiş ama benim de şöyle bir sorunum var hocam. pdf açarken varsayılan uygulama seçemiyorum. telefonda pdf açma kapasitesi olan tüm uygulamaları gösteriyor her seferinde. google drive okuyucu, one drive okuyucu ve adobe olarak gösteriyor. ben istiyorum ki arasından bir tanesini seçeyim ve her pdf açmak istediğimde direk onunla açıversin, ama varsayılan seçim kısmı görünmüyor hiçbir yerde.

Oyla:
Üst Alt