Yardım Varsayılan Antivirüs Programı

cepola

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cevdet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Öncelikle merhaba arkadaşlar 1 haftadır Xiaomi Mi5 kullanıcısıyım Miui Global 8.1.2 güncellemesini yaptım. Telefonda bir yapamadığım şey var yardımcı olursanız sevinirim.

1.Rehberde yanda alfabetik harfler var ordan direk istenen harfe geçilebiliyor, ancak elimi o kenarda aşağı doğru çektiğimde C harfinden sonra ki harflere D.E... L ye kadar olanları görmüyor. Donanımsal mı diye donanım testine sokuyorum o bölgede algılamamı yok diye algılıyoda

2. Varsayılan Antivirüs porgramı kendinden geliyor. Ancak tarayıp taramadığını anlayamıyorum. Sesi soluğu çıkmıyor kendin tara deyince bir şeyler yapıyor ama ya telefon da bir sıkıntı yok yada bir şey bulmuyor. Talete bakıyorum AVG Pro var ondada Google Play den bile dosya indirsem önce tarıyor sonra yüklüyor. AVG Pro yu telefonada kurdum ancak telefonda Program kapalıyken indirip kurduğum programları tarama yapmıyor. Tüm izinleri verdim AVG Pro ya Pil ve Performans dan kısıtlamayı kaldırmama rağmen açmıyor tarama yapmıyor. Ancak programı çalıştırıp arka plandan kapamayınca tarıyor.

Son düzenleme:

alfacerkes58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha Berk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
9
aradığın kişiler favorilerde olabilir,bende sonradan farketmistim,onun dışında donanımsal veya yazılımsal olsaydı farklı uygulamalarda kendini belli ederdi o bölge

Oyla:

cepola

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cevdet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Kendi cevabımı kendi buldum belki aynı sorunu yaşayan olur diye cevap bırakayım.
Ayalar->Ek ayarlar->Gizlilik->Cihaz yöneticileri
yolunu izleyerek antivirüs uygulamanızıda cihaz yöneticisi olarak eklerseniz tüm uygulama yüklemelerinde tarama yapıyor.

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Kendi cevabımı kendi buldum belki aynı sorunu yaşayan olur diye cevap bırakayım.
Ayalar->Ek ayarlar->Gizlilik->Cihaz yöneticileri
yolunu izleyerek antivirüs uygulamanızıda cihaz yöneticisi olarak eklerseniz tüm uygulama yüklemelerinde tarama yapıyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

-Mi5 Pro- Cihazımdan TapaTalk İle Gönderilmiştir

Oyla:

cepola

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cevdet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Orayı seçsenizde dediğim ayarı yapmazsanız görüntü de taranan bir şey olmuyor. Arkada kendi antivirüs programı tarıyorsa bilmem. Ama AVG taramıyor.

Oyla:
Üst Alt