Diğer Valorant

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
O oyun çok güzeldi ya kapalı beta zamanı bana beta key gelmedi diye founders pack alıp girmiştim oyuna alevli şekilli şukullu atım vardı :D

Edit: Cüce alırdım hep :D
Başlarda Victor kullanırdım ilk oynadığım zamanlar at gitmesin diye etrafta gezerdim oyunu bilmezdim hiç :D

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Çok güzel günlerdi çok zevk alırdım oyundan da artık büyüdük bakalım çoğu şeyin farkına vardık bile

Şimdi pc oyunları o kadar sarmıyor beni arada bir giriyorum vallaha niyeyse mobil oyunlar daha bi cazip hale gelmeye başladı bende onda da oyun sürem çok değil ara sıra bıktım artık herhalde. :)

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Şimdi pc oyunları o kadar sarmıyor beni arada bir giriyorum vallaha niyeyse mobil oyunlar daha bi cazip hale gelmeye başladı bende onda da oyun sürem çok değil ara sıra bıktım artık herhalde. :)
Bana mobil/ pc oyunları boş geliyor arada Bi ets 2 MP ye falan giriyorum sarıyor

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Bana mobil/ pc oyunları boş geliyor arada Bi ets 2 MP ye falan giriyorum sarıyor

Ets2 mp yi bir ara bende oynuyordum, bıraktım şimdilerde Bf1'e yoğun sarmış durumdayım. Seddülbahir, Alçıtepe, Sina çölü gibi haritalarda Osmanlı askeri olarak oynamak değişik bir haz veriyor.

Üst Alt