Soru Vacuum mop pro 2 ileri geri hareket ediyor. Düzgün çalışmıyor

pleasantnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Yönetmen
Konular
5
merhaba cihazı yeni aldım. aldığım yerin garantisi varmış ama istanbul'da ne yapacağımı bilmiyorum

cihazı ilk kullandığımda bir problem yoktu. 2. kez kullanmak istediğimde ne şarj ünitesini bulabiliyor ne de düzgünce ilerliyor gidip kapıya duvara vurup geri dönüyor.

sanki önünde bir engel varmış gibi boş alanda birden durup kendini geriye doğru atıyor. resetleme dahil her yolu denedim bir sonuç alamadım bu tarz bi durumla karşılaşan var mı?

cihada87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
merhaba cihazı yeni aldım. aldığım yerin garantisi varmış ama istanbul'da ne yapacağımı bilmiyorum

cihazı ilk kullandığımda bir problem yoktu. 2. kez kullanmak istediğimde ne şarj ünitesini bulabiliyor ne de düzgünce ilerliyor gidip kapıya duvara vurup geri dönüyor.

sanki önünde bir engel varmış gibi boş alanda birden durup kendini geriye doğru atıyor. resetleme dahil her yolu denedim bir sonuç alamadım bu tarz bi durumla karşılaşan var mı?
evin komple haritasını oluşturabildin mi? istersen yeniden resetleyip kurulum yap sonra detaylı ayarlarda kenarları süpür seçeneği var onu işaretleyip çalışmayı başlat evin komple haritasını çıkartsın. sadece kenarları dolaşıp başladığı yere geri dönecek. bu arada şarj ünitesini de olabiliyorsa orta noktada bir yerlere koymaya çalış. eğer evin haritası çıkarabilirsen üzerinde oynama yapabilirsin oda oda isimlendirebilirsin yanlış yerler varsa kesip doğru alana katabilirsin. bunları yaptıktan sonra hiçbir sorun kalmıyor. ilk 2 gün benim de öğrenmeyle geçti becerememiştim :)

Berque

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berque
Cihazım
galaxy note4
Konular
6
Selam. Köşe modunu asla bulamıyorum. Süpürge ve mi home en güncel sürümde. Köşe temizliği hangi menüde tam olarak?
Lokasyon Türkiye mi seçtiniz?
Yukarıdakinin aynı sorunları bende de var

zerock069

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hkn
Cihazım
Mop pro 2
Konular
2
Selam. Köşe modunu asla bulamıyorum. Süpürge ve mi home en güncel sürümde. Köşe temizliği hangi menüde tam olarak?
Lokasyon Türkiye mi seçtiniz?
Yukarıdakinin aynı sorunları bende de var
Sanırım adamına göre farklı uygulama veriyor bu mi home. Şimdi okuyunca her noktasını kontrol ettim bende de yok bu ayarlar

dociledeasis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur alp
Cihazım
Xiaomi Mi Robot
Konular
1
mop pro 2'de kenarları süpür desteği yok. boşuna aramayın

İkaya33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim Kaya
Cihazım
Mi mop 2 pro +
Konular
1

Merhaba, uzun zaman olmuş ama..Trendyoldan mop 2 pro+ Yeni aldım ve aynı anlattığınız sorunlar var. Siz çözüm bulabildiniz mi ne yaptınız? İade etmeyi düşünüyorum aksi halde. Çok can sıkıcı bir durum. Bir yerde döneleyip duruyor. Şarzı bulamıyor vs. Cihazları denemedenmi gönderiyorlar anlamıyorum

Üst Alt