Yardım Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Version - Kenarları Süpür Özelliği

apaydinsem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih Apaydı
Cihazım
mop pro 2+ 3D
Konular
2
Merhabalar ;

Cihazı hepsiburada üzerinden Mİ STORE satıcından aldım.
Cihaz tam ismi "Xiaomi Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Version"
İlk sorunum : Mi home uygulamasında doğrudan bu isimle bir cihaz yok. Uygulama başka isimli bir cihazı görüyor ve ona bağlanıyor. Resmi distrübutor olan satıcıyı aradığımda "bu cihaz ülkeye yeni gelen cihazlardan, yazılım update ile bu sorun giderilir" dendi.
İkinci sorunum : başka kullanıcılarda gördüğüm "kenarları süpür" özelliği benim uygulamamda çıkmıyor. Yine bunun içinde update beklenmeli dendi.
vacuum mop pro 2+ cihazını kullananlar bu sorunlarla karşılaştı mı, karşılaştıysa nasıl çözdüler ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Selamlar,

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhabalar ;

Cihazı hepsiburada üzerinden Mİ STORE satıcından aldım.
Cihaz tam ismi "Xiaomi Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Version"
İlk sorunum : Mi home uygulamasında doğrudan bu isimle bir cihaz yok. Uygulama başka isimli bir cihazı görüyor ve ona bağlanıyor. Resmi distrübutor olan satıcıyı aradığımda "bu cihaz ülkeye yeni gelen cihazlardan, yazılım update ile bu sorun giderilir" dendi.
İkinci sorunum : başka kullanıcılarda gördüğüm "kenarları süpür" özelliği benim uygulamamda çıkmıyor. Yine bunun içinde update beklenmeli dendi.
vacuum mop pro 2+ cihazını kullananlar bu sorunlarla karşılaştı mı, karşılaştıysa nasıl çözdüler ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Selamlar,

Merhaba öncelikle yazılım güncelleme ile cihazınızın ismi modeli değişmez Mi Home uygulamasında hangi model kodu ile yüklendiyse aynı isimle kalır ve devam eder. Sizin almış olduğunuz model de kenarları süpür seçeneği maalesef ki yok belki bu özelliği yazılım güncellemesi ile verebilirler.

keskin10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
1
Bir olmadı ben de alalı. Köşe kenar temizliği araken denk geldim paylaşımınıza.
İlk kısımdaki uygulamada görünmüyor kısmı çözüldü. Direkt bağlandım uygulamada cihazı tanıtıp.
Ama kenar temizliği sorun. Kenarlara temizlik sonrası bakınca toz bariz duruyor. Bu noktada güncelleme bekleyeceğiz sanırım.

archysenos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
ip6s
Konular
0
benim cihazda farkettiğim bir durum var, öncelikle genel bir temizlik yapıp ardından kenarlardan sıfır seviyesinde geçerek temizlik yapıyor. Sanıyorum varsayılan olarak kenarları temizle özelliği aktif geliyor bu cihazda yada farklı bir algoritma ile kenarları temizliyor, bundan koymamışlar o seçeneği.

Üst Alt