Yardım Vacuum mop 1c offline olma sorunu.

ugur2333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Vacuum Mop 1C
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, Vacum Mop 1C modelinden aldım. Bağlantıları sorunsuz yaptım gayet düzgün çalışıyor fakat cihaz şarj olduktan bir süre sonra offline oluyor ve Mi Home uygulamasından erişemiyorum. Mecburen her seferinde cihaz üzerinden yeniden eşleştirme yapıyorum. Araştırdığım çözüm önerilerini denedim ama maalesef sorun halen devam ediyor.

-Cihazla modem aynı odaya alındı.
-Cihaz IP'si modemde sabitlendi.
-Modem şifresi sadece harf ve rakam olarak güncellendi.
-Bölge olarak önce Türkiye seçiliydi, Singapur yaptım yine işe yaramadı.
-Mi Home uygulamasını sildim yeniden yükledim, cihazı defalarca resetledim.

Benzer sorun yaşayan ve çözebilen var mıdır?

Sustami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şenol USTA
Cihazım
Mı 5s
Konular
0
Size nasıl ulaşacağız. Benim Mi Robot Vacuum-MopK ablosuz Süpürge 1C
Model: STYTJ01ZHM de wi-fi kapanma sorunu var. Temizlik durumundaki modlara göre 5 saniye ile 27 saniye arasında süreden sonra wi-fi kapanıyor. Silme aparatı takıldığında daha kısa sürede wi-fi kapanıyor.
wi-fi kapanmasını sadece temizlik yapmaya başladığında yapıyor.
İstasyona dönme tuşuna bastığımda başka odada olsa da wi-fi kapanmıyor. Doc,a geri dönüyor.
Bu arıza bütün 1c modellerde mevcut.arizanin sebebi vacum motor bozuluyor ve aşırı akım çekmesi sonucu anakartta zarar veriyor.hem motor hemde anakartin onarımı gerekiyor.yeni anakart alıp masraf yapmayın.yeni anakartta alsanız 3 ay sonra geri bozulacaktır.cozum için iyi bir elektronikçi tanıdığınız varsa yaptırın yoksa bana ulaşın yardımcı olurum

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Model: STYTJ01ZHM de wi-fi kapanma sorunu var. Temizlik durumundaki modlara göre 5 saniye ile 27 saniye arasında süreden sonra wi-fi kapanıyor. Silme aparatı takıldığında daha kısa sürede wi-fi kapanıyor.
İstasyona dönme tuşuna bastığımda başka odada olsa da wi-fi kapanmıyor. Doc,a geri dönüyor.

Yukarıdaki konudan casibao hocama ulaşırsanız yardımcı olacaktır.

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124

Merhaba hocam cihazınızın servise gelmesi gerekiyor isterseniz arayın yardımcı olalım. 0551 640 18 51

Oyla:
Üst Alt