MIUI 12.5 [v4 EKLENDİ!] Herkesin beklediği Çin tabanlı Türkçe Rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.5.0 China Stable

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
hocam romla alakalı ayarlarda vardır geri tuşlarının ayarı ama chrome neden yüklenmiyor bilmiyorum
Tuşları aktif hale getirdim yine aynı çalışmıyorlar Chrome hariç herşey yükleniyor ama geri tuşu home tuşu çalışmadığı için geri sürüme döneceğim galiba yada MIUI arama mesajslasma uygulaması olan bir rom varsa tavsiye olarak onu yüklemek isterim

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Tuşları aktif hale getirdim yine aynı çalışmıyorlar Chrome hariç herşey yükleniyor ama geri tuşu home tuşu çalışmadığı için geri sürüme döneceğim galiba yada MIUI arama mesajslasma uygulaması olan bir rom varsa tavsiye olarak onu yüklemek isterim
Hocam eu Roma göz atabilirsiniz

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8

hocam bu romda miui arama ve mesajlasma var yani değilmi
Evet hocam bu rom da çin versiyonu ama global hale getirilmiş

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
Linklerr erişim yok hocam güncellermisiniz v4 sürümü linki kırık. Bide bu romda NFC çalışıyor mu ?

Üst Alt