MIUI 12.5 [v4 EKLENDİ!] Herkesin beklediği Çin tabanlı Türkçe Rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.5.0 China Stable

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
WhatsApp bildirimleri gecikme oluyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı zamanda instagram ve messenger bildirimleri de düşmüyor, uygulamanın içine girince bildirimler geliyor
Bu sorun için uygulamanın otomatik başlat ayarının etkinleştirilmesi gerektiği söylendi.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Eu dan ümidimi tamamen kestim.
Eu nun yapımcısıyla 2 saatten fazla konuştum.
Ekibinde raphael cihaz yok bu sebeple raphaelde ya da diğer olmayan cihazlarla oluşan problemleri çözemeyeceklerini gördüm.
Stabil sürümleri zaten test etmiyorlarmış haftalık kullanıyorlarmış.
Kendisi mi 10 kullanıyor ve bana kullanım sırasında ekran videosunu yolladı. Bizim kullandığımız 12.5 eu romlardaki hız konusunda alakası yok gayet hızlı.
Rom işleri demekki böyleymiş. Ekipte cihazınızı kullanan yoksa her türlü yavaşlığa katlanıcaksınız :)

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Eu dan ümidimi tamamen kestim.
Eu nun yapımcısıyla 2 saatten fazla konuştum.
Ekibinde raphael cihaz yok bu sebeple raphaelde ya da diğer olmayan cihazlarla oluşan problemleri çözemeyeceklerini gördüm.
Stabil sürümleri zaten test etmiyorlarmış haftalık kullanıyorlarmış.
Kendisi mi 10 kullanıyor ve bana kullanım sırasında ekran videosunu yolladı. Bizim kullandığımız 12.5 eu romlardaki hız konusunda alakası yok gayet hızlı.
Rom işleri demekki böyleymiş. Ekipte cihazınızı kullanan yoksa her türlü yavaşlığa katlanıcaksınız :)
Hocam emeğinize sağlık. Eu bitmiştir benim için de artık. Bu romda uzun müddet devam edeceğim gibi ya da son çare cihazı satıp oneplus a geçeceğim herhalde vaziyet ona gidiyor gibi...

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Bu cihaz aldımdan belli belki 60 tane rom yüklemişimdir aosp eu miroom mmx global çin Hint benim kullanım şeklime göre 2 yada 3 tane ha bu olmuş demişimdir. Şu an için bu cihaz için en iyi rom bence pili biraz çabuk bitmesine rağmen eu 12.0.6.0 dır.

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
Eu rom gibi Çin tabanlı romları seviyorum. Tek sıkıntısı benim açımdan kontrol panelinde el feneri büyük seçenekte oluyor ya global romlarda o şekilde olanı seviyorum. Çin tabanlı romlarda adım sayar ekran süresi tuşu olarak kullanılıyor ve el feneri alt sekmeye alınıyor. Çin tabanlı romda bunu degiştirebilsek ben global rom kullanmam. Simgeleri felan silip global tarzı kullanıyorum. Globalin düzeni hoşuma gidiyor tek sıkıntım bu yani bunu çözebilsek keşke.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Eu rom gibi cin tabanlı romları seviyorum. Tek sıkıntısı benim açımdan kontrol panelinde el feneri büyük seçenekte oluyor ya global romlarda o şekilde olanı seviyorum. Cin tabanlı romlarda adım sayar ekran süresi tuşu olarak kullanılıyor ve el feneri alt sekmeye alınıyor. Cin tabanlı romda bunu degistirebilsek ben global rom kullanmam. Simgeleri felan silip global tarzı kullanıyorum. Globalin düzeni hoşuma gidiyor tek sıkıntım bu yani bunu çözebilsek keşke.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çin tabanlı ama kontrol paneli söylediğiniz şekilde olan bir romu yakında yayınlayacağım hocam.

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
Çin tabanlı ama kontrol paneli söylediğiniz şekilde olan bir romu yakında yayınlayacağım hocam.
Bu zamana kadarki forum geçmişimizden çözdüğüm kadarıyla. Seninle benim rom konusundaki istekleri hep ayni hocam

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt