Soru V12.0.5.0.QJGTRXM sonrasi poco 2.0 başlatıcı sorunu

LaSToTToMaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkay
Cihazım
henüz yok
Konular
1
merhaba arkadaşlar ben bu guncellemeyi yaptıkdan sonra telefonu formatladim keçke formatlamaz olaydım sorunum şudurki poco nun poco 2.0 başlatıcı si ile kaç defa formatladıysam formatlayım ana menude yer alan ikonların hiç birisi çıkmıyor ne rehber ne arama gostergesi yanı nuamra çevirici başka bir başlatıcı yukledigimde sorun yok gibi gosteriyor ama kendi başlatıcısı bi turlu çalışmıyor yada atladıgım bişeymi var lütfen yardimci olunuz farklı surumlerni yukledim verileri ni sildim guncellemesini iptal ettim ama çözüm hiç birinde olmadı telefondan resmen sogudum kullanamıyorum yardımcı olun

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Aynı sorunu bende yaşadım şimdi yüklediğimde. Çözüm arıyorum bulursam paylaşacağım. BL kilidiniz açık mı, cihaz rootlu mu ?

Oyla:

LaSToTToMaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkay
Cihazım
henüz yok
Konular
1
onları denedim zaten son çare belki burda aynı sorunu yaşayan biri vardır umidiyle girdim ama sanirim yok bide şunuda ekleyim teknik bilgim var zaten bu cihazlar üzerinde yazılımsal oluşacak şeylerde bazen sorun yaşıyorum sen solemeden zatne o tur şeyleri hepsini yaptım ama çözümü yok ayarimi bozdu bu cihaz

bahadirxdzgn01 yok kardeşim bl kilidi açık degil cihaz stok ayarlarda ne gelirse onu yukluyorum genelde başka bişeyiyle ugralmıyorum​

Oyla:

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
ystat ya yazdıklarımı okumuyorsun yada olesine konuşuyorsun eyvallah yardımcı olmaya çalışıyorsun ama zaten hepsini denedigimi yazmışım oku once bi anla istersen merak etme o konuda bilgim var şükür cozemedigim şey yeni sürümle birlikfr ozellik olarak mı geldigiyoksa cihazin kendi içinde yaşamış oldugu bi sornunmu bu şekilde bildigim şeyleri soluyorsun sürekli başlıgı ilk konuyu bi oku istersen
formatladığınızı söylediniz benim dediğim en son paketi indir ile ayarlardan format atmak tüm verileri temizlemek aynı şey değildir. En son pakette mevcut romu ful olarak yeniden server üzerinden indirir ve kurulum yapar. Ve mesajinizda bunu yaptığınızda dair bir yazı göremedim. Bunun bir özellik olmadığını da anlamanız gerekiyor öyle ise... Eğer 12.0.5tr sürümünde genel bir sorun değil ise en son paketi yeniden indirmek yardımcı olacaktır. Eğer bunu da yaptıysanız açıkça yazın madem

Oyla:

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
onları denedim zaten son çare belki burda aynı sorunu yaşayan biri vardır umidiyle girdim ama sanirim yok bide şunuda ekleyim teknik bilgim var zaten bu cihazlar üzerinde yazılımsal oluşacak şeylerde bazen sorun yaşıyorum sen solemeden zatne o tur şeyleri hepsini yaptım ama çözümü yok ayarimi bozdu bu cihaz

bahadirxdzgn01 yok kardeşim bl kilidi açık degil cihaz stok ayarlarda ne gelirse onu yukluyorum genelde başka bişeyiyle ugralmıyorum​

Poco başlatıcının tüm verilerini temizliyip tekrar varsayılan başlatıcı yaptım ve bende problem düzeldi.

Oyla:

LaSToTToMaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkay
Cihazım
henüz yok
Konular
1
ekran boş iken poco başlatıcıyı verilerini temizlediniz ve ekran tekrardan eski duzenine gerimi dondu ufak bi foto ile paylaşabilirmisiniz acaba
bu arada kardeş yanlış anlaşılacak bişey yok yaptıgımı soledim onlari temiz kurulum içinde ayni şeyleri yaptim ama degişen bişey olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bahadirxdzgn01 format dan sonra anladigim kadarıyla UYGULAMALAR/uygulamarı yonet/ poco başlatıcı /verileri temizle dedikden sonra hangi seçenegi seçtin temizlemek için tum verileri temizleyi mi yoksa onbellegi temizlemeyimi bide zaten poc başlatıcıı asil başlatıcı olarka nasil seçtin zatne seçili gelmiyormu :DD​

Oyla:

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
ekran boş iken poco başlatıcıyı verilerini temizlediniz ve ekran tekrardan eski duzenine gerimi dondu ufak bi foto ile paylaşabilirmisiniz acaba
bu arada kardeş yanlış anlaşılacak bişey yok yaptıgımı soledim onlari temiz kurulum içinde ayni şeyleri yaptim ama degişen bişey olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bahadirxdzgn01 format dan sonra anladigim kadarıyla UYGULAMALAR/uygulamarı yonet/ poco başlatıcı /verileri temizle dedikden sonra hangi seçenegi seçtin temizlemek için tum verileri temizleyi mi yoksa onbellegi temizlemeyimi bide zaten poc başlatıcıı asil başlatıcı olarka nasil seçtin zatne seçili gelmiyormu :DD​

Tüm verileri temizle diyin bende Mi başlatıcı da yüklü o yüzden onu seçmiştim bir saniyelik.

Oyla:

LaSToTToMaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkay
Cihazım
henüz yok
Konular
1
temiz kurulum da yaptim yine de sonuç ayni dgişen bişey yok güncelleme aldıkdan sonra acaba yeni ozelliklerden birde bu olabilirmiki

Oyla:

srhtdmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Arkadaşlar aynı sorunu şu an bi arkadaşımın telefonunu kurarken yaşadım. Recovery girip wipe all data yapınca düzeldi bende. Stock Recoveryden bahsediyorum bu arada.

Oyla:
Üst Alt