Güncelleme [V10.0.6.0] Redmi Note 5 Ai / Pro - Güncelleme Yayınlandı [11.12.2018]

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
merhaba arkadaşlar ben Redmi Note 5 çihaz aldım son çıkan stabil versiyon yazılımı kullanırken sıkıldım fasboot üzerinden geliştirici rom yükledim yükleme işlemi bitince cihaz acılmadı reset attı recovery moda girdi wipe factory reset işlemi yaptım sonuç aynı tekrar fasboot moda aldım stabil versiyonu yükledim çihaz mi logosu ve altaki powerered by andoroid üstündeki 3 nokta geçiş yapım duruyor eski versiyon 8.7.5 versina yükledim hiç acılmadı 10.0.20 versiyon flaşlayınca acılıyuor ama mi powered ekranında kalıyor masa üstü gelmiyor belki başına böyle bir şey gelen vardır yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Öncelikle kullandığınız cihazda anti rollback olduğu için kafanıza göre rom değişikliği yapmanız cihazı hiç kullanılamaz duruma sokabilir. Bunun bilincinde, daha dikkatli hareket etmenizi tavsiye ederim. Aşağıda verdiğim MiFlash sürümünü kullanarak bu konudan indireceğiniz fastboot sürümünü kurmayı dener misiniz?

Rehber - 64 Bit MiFlash

simge52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
xiomi
Cihazım
mi5
Konular
0
sayın hoçam konuya cevap verdiğin için çok teşekkür ederim anti rollback oldugunu bilmiyordum atmiş oldum bir kere cihaz zaten şu anda kullanılamaz halde 12 gün oldu telefonum yok malesef atmadıgım rom kalmadı mi ekranında kaldı çihaz masa üstü gelmiyor bu arada hocam çihaz unlock yapmıştım daha evvel

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
sayın hoçam konuya cevap verdiğin için çok teşekkür ederim anti rollback oldugunu bilmiyordum atmiş oldum bir kere cihaz zaten şu anda kullanılamaz halde 12 gün oldu telefonum yok malesef atmadıgım rom kalmadı mi ekranında kaldı çihaz masa üstü gelmiyor
Verdiğim linkte ki miflash ile güncel sürümü kurmayı denediniz mi? Flash all seçeneğini seçerek kurun.

simge52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
xiomi
Cihazım
mi5
Konular
0
evet hocam eski sürümleri yüklemiyor zaten günçel sürüm yükledim hem global hem çin versiyonu her yüklemenin ardından wipe de yapıyorum ama nafile benim telefon gitti galiba hocam yarın pc win10 64 bit kurulum yapıp tekrar yükleme yapacağım olur ya belki düzelir telefon sonucu yazarım tekrar ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim

Son düzenleme:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
evet hocam eski sürümleri yüklemiyor zaten günçel sürüm yükledim hem global hem çin versiyonu her yüklemenin ardından wipe de yapıyorum ama nafile benim telefon gitti galiba hocam yarın pc win10 64 bit kurulum yapıp tekrar yükleme yapacağım olur ya belki düzelir telefon sonucu yazarım tekrar ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim

Düzelmez ise bildirin hocam bana

simge52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
xiomi
Cihazım
mi5
Konular
0
Gurkann73 adlı kullanıcının çihazıyla aynı model mee7s modeli redmi not 5 bugün win 10 64 bit kurdum pc dilini ingilizce yaptım mi flaşh 64bit le yükleme yaptım ama cihaz aynı masa üstüne geçmiyor hocam

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Gurkann73 adlı kullanıcının çihazıyla aynı model mee7s modeli redmi not 5 bugün win 10 64 bit kurdum pc dilini ingilizce yaptım mi flaşh 64bit le yükleme yaptım ama cihaz aynı masa üstüne geçmiyor hocam

MiFlash yükleme ekranında kaç saniye sürüyor yüklenme işlemi?

simge52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
xiomi
Cihazım
mi5
Konular
0
268 saniye hocam 2 haftadır uğraşıyorum bu saatlere kadar hocam kafam allah bullah oldu yeminle

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
268 saniye hocam 2 haftadır uğraşıyorum bu saatlere kadar hocam kafam allah bullah oldu yeminle

Doğru rom dosyası indirip, cihazınızın bl kilidinin açık olduğundan da eminsiniz değil mi?

Üst Alt