Soru Uyku kodundan çıkınca İnternet kopuyor

Mehmet_09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anan
Cihazım
Lumia
Konular
1
Merhabalar sorunum yukarıda da belirttiğim gibi uyku kodundan çıktığımda İnternet kopuyor buda beni çok etkiliyor telefonu arkada bişeyler indirmek için açık bırakamıyorum vs. Bir sürü siteden araştırdım ama olmadı fikirlerinizi yazıp yardım ederseniz çok sevinirim

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba! Uyku modundan çıktığınızda internet bağlantınızın kesilmesi oldukça can sıkıcı olabilir. Bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Kablosuz Bağlantı Ayarlarını Kontrol Edin: Ayarlar menünüzden kablosuz bağlantı ayarlarınızı açın ve Wi-Fi bağlantınızın etkin olduğundan emin olun. Ayrıca, "Uyandığında ağa bağlan" veya benzer bir seçeneği etkinleştirerek uyandığınızda otomatik olarak Wi-Fi'ye bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

2. Uyku Modu Ayarlarını Kontrol Edin: Ayarlar menüsünden "Uyku" veya "Güç Yönetimi" bölümüne gidin ve telefonunuzun uyku modundayken internet bağlantısını kesmeye yönelik bir ayarın olup olmadığını kontrol edin. Eğer varsa, bu ayarı devre dışı bırakın veya değiştirin.

3. Hücresel Veri Ayarlarını Kontrol Edin: Telefonunuz, uyku modundayken Wi-Fi bağlantısını kesiyor olabilir ve veri kullanımınızı sınırlıyor olabilir. Bu durumda, ayarlar menüsünden "Veri Kullanımı" bölümüne gidin ve hücresel veri kullanımınızı kontrol edin. Uyku modundayken de hücresel veri kullanımına izin veren bir seçeneği etkinleştirebilirsiniz.

4. İşletim Sistemi Güncellemelerini Kontrol Edin: Telefonunuzun işletim sistemi güncellemelerini kontrol edin. Güncellemeler genellikle sorunlara çözüm sunar, bu yüzden en son sürümü kullanarak sorunu çözebilirsiniz.

Eğer yukarıdaki adımları takip etmenize rağmen sorun devam ediyorsa, telefonunuzun üretici veya servis sağlayıcısının teknik destek birimine başvurmanızı önerebilirim. Onlar, sorunu daha fazla inceleyebilir ve size özelleştirilmiş bir çözüm sunabilirler.

Umarım bu adımlar sorununuzu çözmenize yardımcı olur. Başarılar dilerim!

Mehmet_09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anan
Cihazım
Lumia
Konular
1
Oto düzeltme yüzünden kodundan şeklinde çevirmiş kodundan olucam o

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Şu an MIUI romda olmadığım için kontrol edemiyorum ama Ayarlar/Pil altındaki pil ayarlarında (sağ üstteki ayar simgesine tıklayarak girilen) bu seçenek vardı galiba. Bir kontrol edin isterseniz.

Üst Alt