Yardım Uygulamar ve verileri ile birlikte telelefon yedekleme

Skyloud

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Telefonu sıfırlıcaktım, zamanında titanium backup kullanırdık o aklıma geldi, telefonumda root yok benzer uygulamalar aradım samsung smart swicth gördüm ama samsunga özel çalışıyordu. Xiaomi için araştırma yaptım, işte ayarlaradan yedeklemeleri bulun ordan tüm verileri yedeklersiniz diyorlardı, ama yapmaya çalışınca sistem uygulamarı dışında diğer uygulamaları yedeklerken desteklenmiyor hatası verdi. Bildiğiniz bir yöntem veya 3.parti uygulaması varmıdır arkadaşlar rica etsem. Telefonu sıfırdan uygulamalarla birlikte kurmak hesapları tek tek elle girmek insanı yoruyor. Şimdiden teşekkürler.
Mi 11 Lite 4G
MIUI 13.0.7.0

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Hocam ben kendi yöntemimi paylaşayım.
Cihazımda root olmasını sevmediğim için yedek alma işi gerçekten zor oluyordu. Rom değiştirirken root yükleyip Swift Backup ile uygulamaları komple yedekliyorum. Yeni romu yüklerken rootu da yüklüyorum. Uygulamaları yedekten geri yükleme yaptıktan sonra rootu kaldırıyorum :)

Diğer türlü işimi görecek bir yedekleme bulamadım. Adb ile bilgisayar üzerinde yedek alan uygulamalar var ama sağlıklı çalışmıyor. En güzeli root ile yedek almak.

Üst Alt