Yardım Uygulamaların kendiliğinden kapanması

ahmedovcemil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cemil
Cihazım
Redmi s2
Konular
1
Bir uygulamadayken başka bir uygulamaya geçiş yaptığımda önceki uygulama kendi kendiliğinden kapanıyor. Mesela youtube'ta video izlerken whatsapp'a gelen bir mesaja bakmak için gidiyorum, geldiğimde youtube programı yeniden açılıyor gibi çalışmaya başlıyor ve bütün uygulamalarda bu yaşanıyir. Miui güncellemesini daha yeni yapabildim. Ram 3 gb. Bundan önce hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Hatta şimdi ayarlardan miui sürümüme bakmak için ayarlara girdim ve chrome kapandı. Bu çok sinir bozucu lütfen yardım edin.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hocam, cihazınızın ana menüsü burada. konunuzu burada açarsanız bu cihazi kullanan diğer hocalarimiz da yardımcı olabilir. İnceleyebilirsiniz

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bir uygulamadayken başka bir uygulamaya geçiş yaptığımda önceki uygulama kendi kendiliğinden kapanıyor. Mesela youtube'ta video izlerken whatsapp'a gelen bir mesaja bakmak için gidiyorum, geldiğimde youtube programı yeniden açılıyor gibi çalışmaya başlıyor ve bütün uygulamalarda bu yaşanıyir. Miui güncellemesini daha yeni yapabildim. Ram 3 gb. Bundan önce hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Hatta şimdi ayarlardan miui sürümüme bakmak için ayarlara girdim ve chrome kapandı. Bu çok sinir bozucu lütfen yardım edin.
Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Oyla:

ahmedovcemil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cemil
Cihazım
Redmi s2
Konular
1
Konu uygun bölüme taşınmıştır.
Teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam, cihazınızın ana menüsü burada. konunuzu burada açarsanız bu cihazi kullanan diğer hocalarimiz da yardımcı olabilir. İnceleyebilirsiniz

Kusura bakmayın, ilk kez böyle bir şey paylaştığım için yanlış oldu, acemiliğime verin

Oyla:
Üst Alt