Sohbet Uygulamalar silinmeden rom atmak istiyorum

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
hocam ben bu yedeklemeyi ve geri yüklemeyi yaptığım zaman ilk girişte deseni dogrulamiyor. dogru girdiğime emin olsamda yanlış diyor. acaba yedeklemeden once deseni kaldirmak gerekir mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam bu dediginiz banada oldu. Parmak izi+desen ekliydi, ilk giriste kesinlikle desen istiyor, miuipro romda ilk giriste parmak iziyle aciliyor. Ordan romu geri yukleyip, deseni kaldirdim

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
hocam ben bu yedeklemeyi ve geri yüklemeyi yaptığım zaman ilk girişte deseni dogrulamiyor. dogru girdiğime emin olsamda yanlış diyor. acaba yedeklemeden once deseni kaldirmak gerekir mi?

Aynen hocam, yedekten geri yükleme yapınca şifre bozuluyor. Yedekleme yapmadan önce kilit ekranı için kullandığınız şifreleri kaldırın.

Mi Note 3 / Miuipro latest version

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

TWRP ile yedeklemeden önce desen/şifre'nin iptal edilmesi ve mutlaka Mi hesabından oturumun kapatılması tavsiye edilir....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
selamlar.. Sayın ayda yılda bir rom atan biriyseniz tabiki bu yolda bir çözümdür, fakat çok daha kısa, güvenli ve kolay bir yöntemi var.
Cihazınızda Twrp'den full backup alın. Romunuzu yükledikten sonra twrpye girip restore seçeneğinden data'yı seçin, wifi şifresinden masaüstü düzeninize kadar bütün hepsi geri yüklenecek, üstelik romunuzun performansı düşmeyecek..
Sayın ve çok sevgili Skorpi hocamın, üstadımın söyleyeceği buydu sanırım, daha kolayı varsa bilgilendirirse çok sevinirim. :)

Ufak bir not eklemek istiyorum; belirttiğimiz yöntem farklı Miui romları kurarken geçerli olan bir durum; örneğin Resurrection Remix kurup full backup aldığınızda aynı backup'u Miui rom kurduğunuzda kullanamıyorsunuz ya da Miui rom kurup full backup aldığınızda aynı backupu başka Resurrection Remix'de kullanamıyorsunuz. Ben bu hataya düştüm, başkası düşmesin.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ufak bir not eklemek istiyorum; belirttiğimiz yöntem farklı Miui romları kurarken geçerli olan bir durum; örneğin Resurrection Remix kurup full backup aldığınızda aynı backup'u Miui rom kurduğunuzda kullanamıyorsunuz ya da Miui rom kurup full backup aldığınızda aynı backupu başka Resurrection Remix'de kullanamıyorsunuz. Ben bu hataya düştüm, başkası düşmesin.
Kesinlikle haklısınız....bu yöntem sadece MIUI Bazlı romlar için geçerli...MIUI bazlı olmayan romlara geçişte Titanium Backup kullanmakta yarar var

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smugglers

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oğuzhan
Cihazım
HTC 10
Konular
0
merhabalar, full backup almıstım twrp ile şimdi geri yüklüyorum ama geri yüklerken restoring system image yazısında %73'te kaldı geri yükleme ve cok uzun suredir de o sekılde bekliyor. bu kısımın uzun surmesı normal mi yoksa geri yukleme takılmış mıdır?

Üst Alt