Sohbet Uygulamalar silinmeden rom atmak istiyorum

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Başlıkta da belirttiğim gibi uygulumalarım silinmeden rom değiştirmek mümkün mü?
Twrp veriyi yedekleme işe yarar mı, yedeklediğim veriyi yeni roma flashlayabilir miyim?

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Apklarini nasıl yedekliyorsunuz peki?
Explorer ile root dizininde hepsi mecvut, ancak oldukça zorlaştırılmış bir işlem...çok daha basit çözümleri mevcut

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Apklarini nasıl yedekliyorsunuz peki?
Gördüğünüz gibi örnek olarak WhatsApp'ın uygulama yedeği.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Explorer ile root dizininde hepsi mecvut, ancak oldukça zorlaştırılmış bir işlem...çok daha basit çözümleri mevcut

Hocam sonuçta programda aynı işi yapıyor bende, hem kendi elimle yapınca mantığını da kavrıyorum artık parasını ödediğim uygulamaları farklı cihazlarda kullanabiliyorum.

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Başlıkta da belirttiğim gibi uygulumalarım silinmeden rom değiştirmek mümkün mü?
Twrp veriyi yedekleme işe yarar mı, yedeklediğim veriyi yeni roma flashlayabilir miyim?
selamlar.. Sayın ayda yılda bir rom atan biriyseniz tabiki bu yolda bir çözümdür, fakat çok daha kısa, güvenli ve kolay bir yöntemi var.
Cihazınızda Twrp'den full backup alın. Romunuzu yükledikten sonra twrpye girip restore seçeneğinden data'yı seçin, wifi şifresinden masaüstü düzeninize kadar bütün hepsi geri yüklenecek, üstelik romunuzun performansı düşmeyecek..
Sayın ve çok sevgili Skorpi hocamın, üstadımın söyleyeceği buydu sanırım, daha kolayı varsa bilgilendirirse çok sevinirim. :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
selamlar.. Sayın ayda yılda bir rom atan biriyseniz tabiki bu yolda bir çözümdür, fakat çok daha kısa, güvenli ve kolay bir yöntemi var.
Cihazınızda Twrp'den full backup alın. Romunuzu yükledikten sonra twrpye girip restore seçeneğinden data'yı seçin, wifi şifresinden masaüstü düzeninize kadar bütün hepsi geri yüklenecek, üstelik romunuzun performansı düşmeyecek..
Sayın ve çok sevgili Skorpi hocamın, üstadımın söyleyeceği buydu sanırım, daha kolayı varsa bilgilendirirse çok sevinirim. :)
Ben bu soruya özellikle cevap vermedim, çünkü sürekli rom atan bir insanın bunları bilmesi gerekirdi diye düşünüyorum..

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
hocam ben bu yedeklemeyi ve geri yüklemeyi yaptığım zaman ilk girişte deseni dogrulamiyor. dogru girdiğime emin olsamda yanlış diyor. acaba yedeklemeden once deseni kaldirmak gerekir mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
hocam ben bu yedeklemeyi ve geri yüklemeyi yaptığım zaman ilk girişte deseni dogrulamiyor. dogru girdiğime emin olsamda yanlış diyor. acaba yedeklemeden once deseni kaldirmak gerekir mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Locksettings isimli dosyaları silin sorun kalmaz

Üst Alt