Yardım Uygulamalar Kendiliğinden Kopyalanıyor

Mrdmsv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murad
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Meslek
Sales-Consultant
Konular
4
Merhaba arkadaşlar, iyi günler, bugün yeni bir Poco F3 modeli aldım, kurulum işlemini falan geçtim, uygulama yükledim, uygulamaya gir-çık yaptım uygulama kopyalandı, sonra başka bir uygulamada da aynı şeyi tekrarladım yine öyle oldu, sonra oyun yükledim, oyuna gir-çık yaptım oyun da kendiliğinden kopyalandı şunu da söylemek isterim, kopyalamak istermisiniz? gibisinden bir soruyla da karşılaşmıyorum uygulamayı yüklerken ve ya çift uygulamalar bölümünü kurcalamadım, bu durumu nasıl çöze bilirim? lütfen yardım edermisiniz.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Merhaba arkadaşlar, iyi günler, bugün yeni bir Poco F3 modeli aldım, kurulum işlemini falan geçtim, uygulama yükledim, uygulamaya gir-çık yaptım uygulama kopyalandı, sonra başka bir uygulamada da aynı şeyi tekrarladım yine öyle oldu, sonra oyun yükledim, oyuna gir-çık yaptım oyun da kendiliğinden kopyalandı şunu da söylemek isterim, kopyalamak istermisiniz? gibisinden bir soruyla da karşılaşmıyorum uygulamayı yüklerken ve ya çift uygulamalar bölümünü kurcalamadım, bu durumu nasıl çöze bilirim? lütfen yardım edermisiniz.
Kopyalanan uygulamanın üstünde sarı yuvarlak bir işaret varsa klon uygulama açılmıştır eğer yoksa başlatıcı hatası. Benim de başıma gelmişti sildiğiniz halde gitmiyor tekrar tekrar ekrana gelip duruyor. Yeniden başlatmayı veya başlatıcı verisini temizlemeyi denediniz mi?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazın varsa update alın kurulum bittikten sonra ayarlar kısmından fabrika ayarlarına geri döndürüp kurulumu yapın sorun çözülmüş olacak hocam

Üst Alt