Çözüldü Uygulamala durdurma hatasi

Godfather06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aliş
Cihazım
mi 8
Konular
23
Titanium backup ile yedek aldım hocam romda hazır ama twpr den wipe den ne secegim bilmiyorum
Hocam yukarda gönderdiğim linkten alıntıdır.
Aşağıdaki gibi Dalvik, Önbellek, Sistem ve Data seçilirse olacaklar

• Telefondan İşletim Sistemi yani Rom ve Rom ile birlikte Kayıtlı Rehber, Hesaplar, Mesajlar, Uygulamalar, Uygulama verileri, Ayarlar, Arama Kayıtları SİLİNECEKTİR!!!
  • Yerel depolama(Telefon Depolama Alanı), Harici Depolama (hafıza Kartı) ve Bağlı Usb-Otg cihazları Silinmez (yani şahsi Dosyalarımız, Müziklerimiz, Belgelerimiz vs.) Silinmez
  • Bu tip bir Temizlik İle Telefonumuza istediğimiz Tabanlı herhangi bir Rom’u Yükleyebiliriz...(RR, AEX, Miui, Epic, MiuiPro v.s)
  • Kurulum Sonrası aynı tabana ait “Veri(Data)” yedeğimiz yok ise tüm uygulama ve ayarlarını yeniden yükleyecek ve yapılandıracağız.
  • Telefon ilk Kurulum ekranı ile açılacağından ilk açılış biraz uzun sürecektir.
    Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Dahili hafızayı yani telefon hafızasını da silmek istiyorsanızınternal stogareyi de silin ama unutmayın rom içindeyse oda silinir.Twrpden çıkmadan bilgisayardan romu yine atabilirsiniz dahili hafızaya ama şimdilik bunu önermiyorum siz resimdeki gibi halledin kurulumu.

Üst Alt