Soru Uygulamadan ve Oyundan Atma Sorunu

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Arkadaşlar telde çok oyun oynayan birisi değilim fakat Clash Royal adinda bir oyun yüklü telefonumda bazen oyundan attığı oluyor bu oyundan kaynaklımı bilmiyorum ama kardeşimde Redmi Note 6 pro var onda böyle bir sorun yok telefon hard reset atmadan öncede böyle bir durum vardı son gelen güncelleme ile sanırım böyle oldu 10.3.6 ile acaba oyun moduyla alakalı mi diye düşünerek oyun modunu kapattım durum yine aynı neyden kaynaklı olabilir acaba

scanman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürsel
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Hill climb racing 2 gibi basit bir oyunu oynarken bile kapanabiliyor. Redmi 5 plus telefonumda böyle bir sorun yok. bir de bu telefon normalden fazla ısınıyor.

Son düzenleme:
Oyla:

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Hill climb racing 2 gibi basit bir oyunu oynarken bile kapanabiliyor. Redmi 5 plus telefonumda böyle bir sorun yok. bir de bu telefon normalden fazla ısınıyor.
Yani güncellemeden önce böyle atma sorunu yoktu anlaşılan forumda bu sorunu yaşayan yok ki kimse yazmamamış

Oyla:

scanman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürsel
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Telefon daha 1 haftalık. Kullanmaya başlamadan önce güncellemeleri yapmıştım. O nedenle güncellemeden önce yapıyor muydu bilmiyorum. Bunun için servise de gönderilmez bir şeyi yok deyip gönderirler çünkü her zaman olmuyor. Kilit açma başvurusu yaptım. Avrupa beta rom yükleyeceğim onda bu sorun olmayabilir diye düşünüyorum.

Oyla:

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Arkadaşlar 2 3 gündür redminin kendi tarayıcısında olsun klonlama yaptığım uygulamasında olsun oyunda olsun kendi kendine attığı oluyor tamam çok sıklıkla olmuyor ama en son ki 10.3.6 güncellemesiden sonra böyle olmaya başladı sizlerde de bu durumla karşılaşan yok mu ?

Oyla:
Üst Alt