Yardım Uygulama Yükleme Problemi Hk.

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Değerli arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar, iyi forumlar..

Ben yaklaşık 1 aydır Mİ9 SE kullanıyorum dün telefonun Bootloader kilidini açtım. Sizinde bildiğiniz üzere kilit açılınca telefona format atılıyor. Gerekli kurulumları hesap girişlerini yaptıktan sonra otomatik olarak önceden kurulu olan uygulamalar kurulmaya başlandı ve bitti. Sonrasında Netflix uygulamasını açmaya çalışınca açılmadı ve hata verdi, bir kaç kere denedim fakat sonuç değişmedi. Bende uygulamayı kaldırıp tekrar kurayım belki düzelir diye düşündüm fakat uygulamayı kaldırdıktan sonra play store da netflix uygulamasında şöyle bi ekranla karşılaştım.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Daha sonra internette biraz araştırdım ve netflix in kendi sitesinden apk sını kurarak problemin çözülebileceğini gördüm bi kaç yerde, bende aynısını denedim uygulamıyı kurdum ve açtım bu seferde aşağıdaki gibi bir hatayla karşılaştım.

49553-1d133a105164e055693e8b53d9372ddd.jpg

bootloader kilidini açmadan önce böyle bir problem yoktu, kilidi açtıktan sonra böyle bir problemle karşılaştım. Başka uygulamalarda şuan için buna benzer bir problemle de karşılaşmadım. Sizce sorun ne olabilir? Problem çözümüyle alakalı işinize yarayacak görselleri de aşağıda paylaşıyorum. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

49554-0412ab3eda5abc8c16aee185a618f9db.jpg
49555-b7f5275c0edd1e3da4c3b847dd88bb5d.jpg

Ekli dosyalar

• Netflix APK.png
    Netflix APK.png
    35,8 KB · Görüntüleme: 29
  • Telefon ,Hakkında.png
    Telefon ,Hakkında.png
    155,5 KB · Görüntüleme: 19
  • Google Play Sertifika.jpg
    Google Play Sertifika.jpg
    237,7 KB · Görüntüleme: 14

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
BL kilidini açınca Netflix i yukeleyemezsin market üzerinden ondan hata veriyor, BL kilidi açınca cihaz setfikasiz oluyor, APK miror sitesinden son sürümünü indirebilirsin.

Oyla:

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
BL kilidini açınca Netflix i yukeleyemezsin market üzerinden ondan hata veriyor, BL kilidi açınca cihaz setfikasiz oluyor, APK miror sitesinden son sürümünü indirebilirsin.

peki bu problem sadece netflix ilemi sınırlı başka uygulamlardada problem oluyor mu?

Oyla:

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
peki bu problem sadece netflix ilemi sınırlı başka uygulamlardada problem oluyor mu?
Netflix haricinde başka uygulamalarda hata almadım bugüne kadar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eskiden parmak izi tanitinca play store indirmeye izin veriyordu şimdi oda olmuyor, tek çare eu rom yada dışarıdan APK yüklemek.

Oyla:

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Netflix haricinde başka uygulamalarda hata almadım bugüne kadar.

son bir şey daha soracağım, peki apk olarak yüklediğimiz zaman uygulama güncelleme almıyor değil mi? bi güncelleme oldu mu apk sını bulup kurmamız gerekiyor sanırım.

Oyla:

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
son bir şey daha soracağım, peki apk olarak yüklediğimiz zaman uygulama güncelleme almıyor değil mi? bi güncelleme oldu mu apk sını bulup kurmamız gerekiyor sanırım.
Ayda bir kere gir bak buraya güncelle, dert edilecek bir durum değil, BL kilidi açmanın amacını bildiğim için Netflix ten daha önemli şuan bu yaptığın olay :)

Oyla:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Bölgeyi Hindistan yap, market otomatik olarak yuklenecektir. Marketten Netflix indirip, tekrar bölgeyi Türkiye yapabilirsiniz.
Bu şekilde sorunsuz kullanıyorum ben.

Oyla:

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Bölgeyi Hindistan yap, market otomatik olarak yuklenecektir. Marketten Netflix indirip, tekrar bölgeyi Türkiye yapabilirsiniz.
Bu şekilde sorunsuz kullanıyorum ben.
önerin için teşekkür ederim. apk mirror sitesinden güncel apk sını yükledim ve çalıştı.

Oyla:
Üst Alt