Sohbet Uygulama tavsiyesi :)

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Merhaba arkadaşlar ben ios dan android telefona geçmiş biriyim. Acaba android de işinizi kolaylaştıran uygulamalar var mı ? Tavsiye edebileceğiniz sadece ben değil herkes faydalanmış olur şimdiden teşekkürler :)

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Snaptube,myt müzik. İnternetten aratarak apksını bulabilirsiniz. Snaptube myt müziğin en gelişmiş versiyonudur.

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Merhaba arkadaşlar ben ios dan android telefona geçmiş biriyim. Acaba android de işinizi kolaylaştıran uygulamalar var mı ? Tavsiye edebileceğiniz sadece ben değil herkes faydalanmış olur şimdiden teşekkürler :)
Root atabilirseniz magisk de olabilir. Ama acemiyseniz tecrübelenmeden kullanmanızı önermem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ne demek hocam.
Çok teşekkür ederim :)

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Dosya yoneticisi olarak fx file explorer ( bedava surumude reklamsizdir ) eğer pdf kitap okumayi seviyorsan foxit pdf tavsiye ederim , fotograf ve video kolaj isleri icinden quik vazgeçilmez bir uygulama . Temizleyici antivirus gibi seylere hic gerek yok zaten gömülü olarak geliyor xiaomi nin en guzel yonu baska markalarda marketten indirmen gereken pek cok uygulama kendisinde mevcut

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Root atabilirseniz magisk de olabilir. Ama acemiyseniz tecrübelenmeden kullanmanızı önermem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ne demek hocam.
Garantiden çıkıcak işlemleri yapmaya pek cesaretim yok belki telefona aşırı alışırsam cesaret edebilirim

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
"feedly" takip ettiginiz haber vs gibi sitelerin haberlerini kendiniz ekleyerek tek elden izlenmesi acisindan kullanisli. (Rss okuma aracidir. Takip ettiginiz haber sitelerinde yeni haberleri listeler)
"Xplore" bir dosya yoneticisi aliskanlik gerektirir ama alistiktan sonra birakamazsiniz (nokiadan beri kullaniyorum)
"Yo window" hava durimuna gore degisen duvar kagitlari
"Memrise" dil ogrenmek icin
"Titanium backup" root yetkisi varsa iygulamalarin tam yedegini almak icin
"Google keep" uygulama icinde aldiginiz notlarinizi (isterseniz fotograf, cizim vs ile birlikte) vs googleda yedekler. Telefonu devistirseniz bile kaybolmaz
"Musixmatch" dinlediginiz sarkinin sozlerini bulur (bu ara biraz fazla reklam var ama bu konuda benim bildigim en iyisi bu)
Aklima gelenler simdilik bunlar

Son düzenleme:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Whatsapp+'ı ekleyebilirim hocam. Silinen mesajları gösterme,duruma atılacak video süresini 5.5 dkya kadar çıkarma,gruplarda görüldüyü kapatma,çift tiki kapatma,tik şeklini değiştirme,tema,kişi çevrimiçi bildirimi vs var. Normal whatsapptan daha iyidir. İsterseniz linkini atarım. Yüklemeden önce yedeğinizi alınız.
Whatsapp+ Google Drive yedekleme desteğini sunmaz.

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Whatsapp+'ı ekleyebilirim hocam. Silinen mesajları gösterme,duruma atılacak video süresini 5.5 dkya kadar çıkarma,gruplarda görüldüyü kapatma,çift tiki kapatma,tik şeklini değiştirme,tema,kişi çevrimiçi bildirimi vs var. Normal whatsapptan daha iyidir. İsterseniz linkini atarım. Yüklemeden önce yedeğinizi alınız.
Whatsapp+ Google Drive yedekleme desteğini sunmaz.
Kulağa hoş geliyor. Ata bilirseniz memnun olurum :)

Üst Alt