Çözüldü Uygulama sürüm kodunu değiştirme hk.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Stabil 11.0.4
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Selamlar,

Sistem Launcher downgrade yapmak istediğimde daha yüksek bir sürüm yüklü hatasi aldığım için sürüm düşürme islemi yapamiyorum. Komple kaldirip, düşük olan sürümü kurma işi de olmuyor. Aklima söyle bir fikir geldi:

Kurmak istediğim düşük sürümün, sürüm numarasını yükseltip güncelleme gibi gösterip kurabilir miyiz? Ve apk işinden anlamadığım için bunu yapabilecek birisi var mi aramızda rica etsem?

Kurmak istediğim sürüm 4.12.x

Yüklü sürüm 4.14.x

Neden bunu yapiyorum?
Çünkü 4.12 üstü tüm launcherlarda kasma sorunu yaşıyorum, eski tadını alamıyorum.

Son düzenleme:

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Siz bilirsiniz hocam net sıkıntı olmasa konu açacağım da sıkıntı

Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Selamlar,

Sistem Launcher downgrade yapmak istediğimde daha yüksek bir sürüm yüklü hatasi aldığım için sürüm düşürme islemi yapamiyorum. Komple kaldirip, düşük olan sürümü kurma işi de olmuyor. Aklima söyle bir fikir geldi:

Kurmak istediğim düşük sürümün, sürüm numarasını yükseltip güncelleme gibi gösterip kurabilir miyiz? Ve apk işinden anlamadığım için bunu yapabilecek birisi var mi aramızda rica etsem?

Kurmak istediğim sürüm 4.12.x

Yüklü sürüm 4.14.x

Neden bunu yapiyorum?
Çünkü 4.12 üstü tüm launcherlarda kasma sorunu yaşıyorum, eski tadını alamıyorum.
Hocam EdXposed üzerinden CustoMIUIzer kurulumu yaparsanız onun içerisinde sistem uygulamaları için eski sürümleri yükleme izni verilebiliyor. Sorununuzu bu şekilde çözebilirsiniz. İşlem bittikten sonra ayarı tekrar eski haline getirip cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam EdXposed üzerinden CustoMIUIzer kurulumu yaparsanız onun içerisinde sistem uygulamaları için eski sürümleri yükleme izni verilebiliyor. Sorununuzu bu şekilde çözebilirsiniz. İşlem bittikten sonra ayarı tekrar eski haline getirip cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hocam kurulumu yaptım fakat Manager içerisinden nasıl uygulama sürüm düşüreceğimi bulamadım

edit: seçeneği buldum fakat işlevsiz kalıyor. ek bir ayar gerekli mi hocam?
edit2: manager uygulamasına root yetkisi verdim sanıyordum, vermemişim. Şimdi halloldu. Teşekkür ediyorum hocam çok makbule geçti. :)

Son düzenleme:
Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Hocam kurulumu yaptım fakat Manager içerisinden nasıl uygulama sürüm düşüreceğimi bulamadım

edit: seçeneği buldum fakat işlevsiz kalıyor. ek bir ayar gerekli mi hocam?
Hocam CustoMIUIzer kurulumu yaptıysanız "Sistem->Daha Fazla" bölümüne girin aşağıdaki fotoğrafta bulunan Uygulama Versiyonu bölümünü aktifleştirin daha sonra cihazı yeniden başlattığınızda eski sürümleri yükleyebilmenize izin verilecektir.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam CustoMIUIzer kurulumu yaptıysanız "Sistem->Daha Fazla" bölümüne girin aşağıdaki fotoğrafta bulunan Uygulama Versiyonu bölümünü aktifleştirin daha sonra cihazı yeniden başlattığınızda eski sürümleri yükleyebilmenize izin verilecektir.

Yukarıyı editledim hocam, elinize sağlık. :)

Oyla:

Alokarin12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aloka
Cihazım
Mi11
Konular
0
Merhabalar hocam bu cihazımda root yok bu işlerden pek anlamıyorum, system launcher alpha sürümünü v 4.39.9 yapabilir misiniz?

Oyla:
Üst Alt