Yardım Uygulama kullanıcı adı ve şifre sorunu!

Yüksel Erdem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yüksel Erdem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
17
Merhaba,
Resmi Note8 Pro cihazımda bazı uygulamalar haftada birkaç defa kullanıcı adı ve şifresi sıfırlanıyor. Örnek; Turkcell digital operatör, gnc, turknet gibi uygulamalarda kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorum ama haftada bir kaç defa kullanıcı adı ve şifreyi unutmuş oluyor. Niye böyle oluyor hiçbir anlam veremiyorum. Sürekli şifre girmekten bıktım. Var mı bunun bir ayarını bilen?

Not: oturumu açık tur ve beni hatırla gibi seçenekler aktif.

Saygılar.

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Merhaba,
Resmi Note8 Pro cihazımda bazı uygulamalar haftada birkaç defa kullanıcı adı ve şifresi sıfırlanıyor. Örnek; Turkcell digital operatör, gnc, turknet gibi uygulamalarda kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorum ama haftada bir kaç defa kullanıcı adı ve şifreyi unutmuş oluyor. Niye böyle oluyor hiçbir anlam veremiyorum. Sürekli şifre girmekten bıktım. Var mı bunun bir ayarını bilen?

Saygılar.
Güvenlik uyğulaması yapıyor.
Kullanmayınız.

Yüksel Erdem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yüksel Erdem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
17
Güvenlik uyğulaması yapıyor.
Kullanmayınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anlamadım, kendi güvenlik uygulaması dışında bir uygulama yok. O uygulama da silinmiyor? İçine girip nasıl bir ayar yapmam gerekli tarif edebilir misin?

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anlamadım, kendi güvenlik uygulaması dışında bir uygulama yok. O uygulama da silinmiyor? İçine girip nasıl bir ayar yapmam gerekli tarif edebilir misin?
Uygulama verilerini temizleyin ve bir daha da çalıştırmayın.

Yüksel Erdem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yüksel Erdem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
17
Uygulama verilerini temizleyin ve bir daha da çalıştırmayın.
Uygulamaları yönetten tüm verileri önbelleği falan temizledim şimdi. Ama ben bu uygulamayı hiç kullanmıyorum, bir daha çalıştırma demişsin, zaten hiç çalıştırmıyorum. Farklı yapacağım bir ayar var mı?

Yüksel Erdem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yüksel Erdem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
17
Merhaba,

Saygılar.
Arkadaşlar merhaba, bu sorunu yaşamaya devam ediyorum, güvenlik uygulaması kalkmıyor devre dışı olmuyor, sadece ön bellek ve tüm veriler siliniyor. 1 hafta içinde turknet, digital operatör uygulamasına 3 defa şifre girdim. Unutup hep tekrardan şifre girmemi istiyor. Allah'tan Instagram Twitter'da falan olmuyor. Var mı çözüm bilen?

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Password manager kullanın. :)
Safeincloud tavsiyemdir. Ne bir şifre ne kullanıcı adı bilmenize gerek yok onun sifresinden baska. Bir sefer satın alıp ömür boyu kullanın. Bilgisayardan telefondan her yerden şifrelerinize ulaşın. Büyük kolaylık.
Sorun nasıl çözülecek derseniz rom değiştirin derim.

Üst Alt