Yardım Uygulama kasası

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL 13.0.8
Telefon Modeli
Mi 11T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Uygulama kasasını ana ekranın sol tarafına geçiremiyorum uygulama ikonuna tıklamam gerekiyor açmak için. Ne yapmam gerekiyor?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-04-09-41-13-777_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-04-04-09-41-13-777_com.miui.home.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2023-04-04-09-41-13-777_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-04-04-09-41-13-777_com.miui.home.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2023-04-04-09-40-56-812-edit_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-04-04-09-40-56-812-edit_com.miui.home.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_2023-04-04-09-41-09-318_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-04-04-09-41-09-318_com.miui.home.jpg
    222,6 KB · Görüntüleme: 13

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Uygulama kasasını ana ekranın sol tarafına geçiremiyorum uygulama ikonuna tıklamam gerekiyor açmak için. Ne yapmam gerekiyor?

.
Ayarlardan ana ekranı uygulama kasasının sağ tarafına sabitlerseniz olur sanıyorum.

Ayarlardan ana ekranı uygulama kasasının sağ tarafına sabitlerseniz olur sanıyorum.
Sanırım ekran ayarından yapmanız gerekiyor.

Oyla:

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39

Sanırım ekran ayarından yapmanız gerekiyor.
Tam demek istediğinizi anlamadım ama burada yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-04-11-47-03-767_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-04-04-11-47-03-767_com.miui.home.jpg
    313,1 KB · Görüntüleme: 8
Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Ana ekran Ayarını eğer bulamıyorsanız Mi Launcher ayarlarına bakınız, orada bulabilirsiniz. Miui Rom kurulumlarında uygulama kasası otomatik olarak ana ekranın soluna yerleşir. Siz sanırım yanlışlıkla uygulama kasasının soluna yerleştirmişsiniz. Eğer sorunu çözemezseniz, uygulama kasasının solundaki ekranları silersiniz, daha sonra da uygulama kasasının sağına yerleşecek şekilde uygulamalarınızı yeniden düzenlersiniz. Ancak buna gerek olmadan sorunu çözeceğinizi sanıyorum.

Oyla:

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39
Ana ekran Ayarını eğer bulamıyorsanız Mi Launcher ayarlarına bakınız, orada bulabilirsiniz. Miui Rom kurulumlarında uygulama kasası otomatik olarak ana ekranın soluna yerleşir. Siz sanırım yanlışlıkla uygulama kasasının soluna yerleştirmişsiniz. Eğer sorunu çözemezseniz, uygulama kasasının solundaki ekranları silersiniz, daha sonra da uygulama kasasının sağına yerleşecek şekilde uygulamalarınızı yeniden düzenlersiniz. Ancak buna gerek olmadan sorunu çözeceğinizi sanıyorum.
Hayır hocam bende zaten yoktu güncelleme geldi ve artık sadece uygulama olarak gözüküyor ana ekranın soluna da yerleşmiyor orada google discover var işte

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Miui kullanmıyorum ama daha önce kullandığım için hatırlıyabildiğim kadarı ile yazıyorum. Hangi pencerenin ana ekran olmasını istiyorsanız onu belirleyen ayarı yapmanız gerekiyor. Bu ayarı telefonunuzun ekran ayarlarından, veya Mi launcher ayarlarından yapabilirsiniz. Telefonunuzun ekranında boş bir alana parmağınızı bastırıp tutunuz. Ekran ayarlarını görmeniz sanırım mümkün olacaktır.

Uygulama kasası uygulama simgesi olarak da gözükebilir. Tıklarsınız uygulama kasası açılır. Ben böyle de kullanırdım uygulama kasasını. Görsellikten öte bir sakıncası yok ki...

Son düzenleme:
Oyla:

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39
Miui kullanmıyorum ama daha önce kullandığım için hatırlıyabildiğim kadarı ile yazıyorum. Hangi pencerenin ana ekran olmasını istiyorsanız onu belirleyen ayarı yapmanız gerekiyor. Bu ayarı telefonunuzun ekran ayarlarından, veya Mi launcher ayarlarından yapabilirsiniz. Telefonunuzun ekranında boş bir alana parmağınızı bastırıp tutunuz. Ekran ayarlarını görmeniz sanırım mümkün olacaktır.

Uygulama kasası uygulama simgesi olarak da gözükebilir. Tıklarsınız uygulama kasası açılır. Ben böyle de kullanırdım uygulama kasasını. Görsellikten öte bir sakıncası yok ki...
Hocam siz benim attığım fotoğraflara bakmamışsınız ve ne istediğimi tam anlamamışsınız ama yinede teşekkürler

Oyla:

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Hocam stock rom kullanıyorsanız eğer uygulama kasası devre dışı olarak geliyor. Bunun yerine Google Discovery kullanılıyor. Mevcut durumda o kısmı değiştirmeniz mümkün değil. Ben sırf uygulama kasası ve yeni widgetler olmadığı için Eu rom kullanıyorum.

Oyla:

Anaconda1725

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
14
Ana ekranda boş yere basılı tut. Sağ altta ayarlara bas. Daha fazlaya bas. Uygulama kasası sekmesini aç

Oyla:

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39
Ana ekranda boş yere basılı tut. Sağ altta ayarlara bas. Daha fazlaya bas. Uygulama kasası sekmesini aç
İşte tam orada google discover var uygulama kasası yok fotoğraf attım

Yanlış etiket attım pardon

Hocam stock rom kullanıyorsanız eğer uygulama kasası devre dışı olarak geliyor. Bunun yerine Google Discovery kullanılıyor. Mevcut durumda o kısmı değiştirmeniz mümkün değil. Ben sırf uygulama kasası ve yeni widgetler olmadığı için Eu rom kullanıyorum.
Teşekkürler şimdi anladım

Oyla:
Üst Alt