Çözüldü Uygulama Kapanması Hakkında

Cemsnbc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
4
Öncelikle herkese merhaba;
Redme Note 11 Pro cihaz aldım. Kullanmaya başladığım günden beri beni deli etmeyi başardı.
Sorunum şu;
Arka planda çalışan müzik uygulaması açık bir şekilde müzik dinliyorum. Başka bir uygulamaya açıp ön belleği temizle yaptığımda arka planda çalışan müzik uygulaması da kapanıyor.
Aynı sorun arkaplanda çalışması gereken Bitdefender için geçerli. Onu da kapatıyor.
İnternette araştırdım ve bir çözüm yolu bulamayınca bu siteye üye oldum. Sizden destek rica ediyorum.
Bir çözüm bulamazsam telefonu direkt olarak satacağım. O derece sinir ediyor.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Merhaba, hoşgeldiniz.
Menü tuşu ile uygulamalar arasında geçiş yapabildiğiniz ekranı açarak kapanmamasını istediğiniz uygulamaya basılı tutup kilit simgesine basın, siz kaydırarak kapatmadığınız sürece uygulama arkaplanda açık kalacaktır. Batarya kısıtlaması ve otomatik başlatma ayarlarını yaptığınızı varsayıyorum.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Merhaba, hoşgeldiniz.
Menü tuşu ile uygulamalar arasında geçiş yapabildiğiniz ekranı açarak kapanmamasını istediğiniz uygulamaya basılı tutup kilit simgesine basın, siz kaydırarak kapatmadığınız sürece uygulama arkaplanda açık kalacaktır. Batarya kısıtlaması ve otomatik başlatma ayarlarını yaptığınızı varsayıyorum.

Oyla: Çözüm

Cemsnbc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
4
Merhaba, hoşgeldiniz.
Allah razı olsun. Çözdüm sorunu.

Oyla:
Üst Alt