Yardım Uygulama güncellemesi gelmiyor

• Konbuyu başlatan erayds
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 920

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14 Global
Telefon Modeli
Poco F2 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Miui sistem uygulama güncelleme kısmında önceden güncellemeler geliyordu miui uygulamaları için ama artık gelmiyor güvenlik uygulaması güncellemesini kaldırmıştım bi türlü geri güncellemesi gelmedi play storede bazı sistem uygulamalarında uyumlu değil diyor sizce nasıl bir sorun var?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Hayır, şu ocak yaması play sistem güncellemesini yapmış mıydın? Onu bir kontrol edersin, olmadı play store verilerini tüm verileri temizle dersin, düzelmesi gerek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

he bir de play hizmetleri güncel mi onu da kontrol
Hepsini denedim zaten konuda belirttim ocak yamasını kurdum ama artık o güncelle.e yeri kayboldu ayarlardan

Oyla:

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
Hepsini denedim zaten konuda belirttim ocak yamasını kurdum ama artık o güncelle.e yeri kayboldu ayarlardan
o kısa bir süre sonra gözükür, gözükmesi lazım ç. Play Store verileri silinince veya güncelleyince kısa vir süre sonra gözükür.

Bu üçünü kontrol ettin ve yaptım diyorsun yine play store hala hata veriyorsa sorun olması gereken yerde değil başka yerde o zaman hmm. Tel yeni mi kurulu bu arada? Bir de her ne kadar istemesem de play hizmetlerinin verilerini temizleyip güncellemelerini kaldırıp yeniden yüklemeyi denemiş miydin ?

Oyla:

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
Sıkıntı belli oldu

şu meşhur kullanıcı arayüzü eklentisi yanlışlıkla orada gözükmüş ve baam 😂

Oyla:

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
o kısa bir süre sonra gözükür, gözükmesi lazım ç. Play Store verileri silinince veya güncelleyince kısa vir süre sonra gözükür.

Bu üçünü kontrol ettin ve yaptım diyorsun yine play store hala hata veriyorsa sorun olması gereken yerde değil başka yerde o zaman hmm. Tel yeni mi kurulu bu arada? Bir de her ne kadar istemesem de play hizmetlerinin verilerini temizleyip güncellemelerini kaldırıp yeniden yüklemeyi denemiş miydin ?
Evet revanced geçmiş kaydetmiyir diye play hizmetlerinin güncellemesini kaldırmıştım ondanmı oluyor yoksa?

Hepsi üst üstemi geliyor bilmiyorum ama şimdi benim şaj 20 ye gelince hızlı bitmeye başlıyor kapanınca şarja taktığımda %3 gösteriyor açınca %10 oluyor kabloyu çıkardım hızlıca %8e düştü ve ekran açıkken kapandı kapalıykende %100 şarj ettim açtıktan sonra kabloyu yine çıkardığım saniyede %99 a düşüyor 2 dk sonra falan değil direk kabloyu çekince 99 oluyor ama %20 ye düşene kadar genelde 8 saat falan ekran süresi veriyor sorun pilde mi yoksa kalibrasyondamı bir sorun vardır sizce?

Son düzenleme:
Oyla:

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
Evet revanced geçmiş kaydetmiyir diye play hizmetlerinin güncellemesini kaldırmıştım ondanmı oluyor yoksa?

Hepsi üst üstemi geliyor bilmiyorum ama şimdi benim şaj 20 ye gelince hızlı bitmeye başlıyor kapanınca şarja taktığımda %3 gösteriyor açınca %10 oluyor kabloyu çıkardım hızlıca %8e düştü ve ekran açıkken kapandı kapalıykende %100 şarj ettim açtıktan sonra kabloyu yine çıkardığım saniyede %99 a düşüyor 2 dk sonra falan değil direk kabloyu çekince 99 oluyor ama %20 ye düşene kadar genelde 8 saat falan ekran süresi veriyor sorun pilde mi yoksa kalibrasyondamı bir sorun vardır sizce?
40 altına düşürmeden şarja takmaya çalış hep. O 99 hikayesi olur normaldir. Bazen şarj olduktan sonra yarım saat fln daha bekleyip şarjdan çekince de hemen 99 olmaz bazen. O kısmı takma. 20 10 ve aşağısında cihazdan ve pilden dolayı hızlı düşüşler vs olabiliyor . Yeni cihazlarda bile. Pil ömrü de erkendir tabi vs. Sen 40 altına düşürmeden takmaya çalış hep.

Geldi mi üst üste gelir zaten

play hizmetleri güncel olsun

Oyla:

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
40 altına düşürmeden şarja takmaya çalış hep. O 99 hikayesi olur normaldir. Bazen şarj olduktan sonra yarım saat fln daha bekleyip şarjdan çekince de hemen 99 olmaz bazen. O kısmı takma. 20 10 ve aşağısında cihazdan ve pilden dolayı hızlı düşüşler vs olabiliyor . Yeni cihazlarda bile. Pil ömrü de erkendir tabi vs. Sen 40 altına düşürmeden takmaya çalış hep.

Geldi mi üst üste gelir zaten

play hizmetleri güncel olsun
Şuan play store düzeldi gibi görünüyor şarj olayınıda 99a düşünce hemen şarja geri taktım 10 dakika sonra falan fullendi ve çıkardım bu sefer 99a düşmedi normal gitmeye başladı gibi.15 dk da 4.5g açık yt musicten şarkı açık ve hafif bi uygulma çalışırken %3 azaldı normalmi gidiyor sizce böyle?

Oyla:

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
Durumu nedir sizde? gelenler olmuş bazı cihazlarda diğer konuda