Yardım uygulama geçişlerinde ekranın köşelerinde cıkan kırmızı halka

korkmaz 31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
arkadaslar cıhazım redmi note 5.
cihazı alalı daha 4 gün oldu ve dün gece gözlemledım uygulama geçişlerinde herzaman degıl kırmızı şerit gelıp gidiyo çok canımı sıktı kendım halledıbılecegım bseyse ınanın cok mutlu olurum aksı halde aldıgım yer ıle ırtıbata gecicem. lütfen yardımcı olun tesekkür ederım

korkmaz 31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
k
Rica ederim :)
Bootloader kilidi açıp farklı romda deneyebilirsiniz ama Redmi note 5 lerde artık üst sürümden alt sürüme güncelleme olmayacağı için telefonunuz çöp olabilir. O yüzden bu seçeneği söylemedim :)
En temizi fabrika ayarlarına dönmek. Düzelmez ise gelecek yeni güncellemeyi beklemek :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
o tür işlemlerden hic anlamam ilk xiaomi cihazım bu geçmisim sony cıhazlarıyla dolu sorun oldugunda pc companıon ıslemı yapardık yüzde 90 düzelirdi yazılımsal ise :) xiaomi de pc ile es zamanlı uygulama varmı peki

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
k

o tür işlemlerden hic anlamam ilk xiaomi cihazım bu geçmisim sony cıhazlarıyla dolu sorun oldugunda pc companıon ıslemı yapardık yüzde 90 düzelirdi yazılımsal ise :) xiaomi de pc ile es zamanlı uygulama varmı peki
Xiaomide mi Flash ve pc suite var ama pek ihtiyacınız olmayacak. Xiaomi aylık güncelleme yaptığı için sürekli kendisi düzenliyor hataları :) Öteki telefon markaları gibi yılda bir değil yani güncellemeleri :)

Oyla:

korkmaz 31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
Xiaomide mi Flash ve pc suite var ama pek ihtiyacınız olmayacak. Xiaomi aylık güncelleme yaptığı için sürekli kendisi düzenliyor hataları :) Öteki telefon markaları gibi yılda bir değil yani güncellemeleri :)

güncelleme sıklıgını biliyorum ve bu cok güzel bir şey,ilgiyi ve alakayı kesmemelerı bızlerı sevındırıyo. yalnız 4 gün icinde sorunla karşılaşmak bıraz ürküttü benı ınsallah halledebilirsem cok iyi olucak

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
güncelleme sıklıgını biliyorum ve bu cok güzel bir şey,ilgiyi ve alakayı kesmemelerı bızlerı sevındırıyo. yalnız 4 gün icinde sorunla karşılaşmak bıraz ürküttü benı ınsallah halledebilirsem cok iyi olucak
Sorunlar her zaman olur ve illa ki çözülür :)
Rahat olun :)

Oyla:

korkmaz 31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
ge
Sorunlar her zaman olur ve illa ki çözülür :)
Rahat olun :)

geliştirici seceneklerını kapattım ılk olmadı ardına 2. kere aç kapa yaptm cıhazı yenıden baslattım suan ıcın sorun ortadan kalktı. sımdı bu yazılımsalmı donanımsalmı kafam allak bullak oldu

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
ge

geliştirici seceneklerını kapattım ılk olmadı ardına 2. kere aç kapa yaptm cıhazı yenıden baslattım suan ıcın sorun ortadan kalktı. sımdı bu yazılımsalmı donanımsalmı kafam allak bullak oldu
Donanımsal olsa bu yöntemle düzelmezdi. Demek ki sorununuz yazılımsal :)
Yazılımsal sorunlar her zaman çözülür. içiniz rahat olsun ve telefonunuzu rahatça kullanın hocam :)
Sorununuz tekrar ederse aldırmayın bir sonraki güncellemelerde düzelecektir :)

Oyla:

korkmaz 31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
Donanımsal olsa bu yöntemle düzelmezdi. Demek ki sorununuz yazılımsal :)
Yazılımsal sorunlar her zaman çözülür. içiniz rahat olsun ve telefonunuzu rahatça kullanın hocam :)
Sorununuz tekrar ederse aldırmayın bir sonraki güncellemelerde düzelecektir :)

cihazı sıfırlamak ıcın hazırlık yapıyodum ki düzeldi. size güvenıyorm ve tesekkür edıyorum. ınsallah sorun harıcı sohbetımız olur bır sonrakıne

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
cihazı sıfırlamak ıcın hazırlık yapıyodum ki düzeldi. size güvenıyorm ve tesekkür edıyorum. ınsallah sorun harıcı sohbetımız olur bır sonrakıne
Biz buradayız. Sizlerde burada olduğunuz sürece tabi ki sohbet etme şansımız olur :)
Foruma hoş geldiniz bu arada :)

Oyla:
Üst Alt