Yardım Uygulama bildirim sorunu

hsynaltg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Altug
Cihazım
Redmi note 6 pr
Meslek
Güvenlik
Konular
9
Merhabalar note 6 pro global sürüm telefonumda bildirimler gelmiyor. WhatsApp Instagram haber uygulamaları bankacılık uygulamaları vs vs. Ya uygulamaya girince yada wifi ye bağlanır bağlanmaz bildirimler geliyor . Pil tasarrufu kısmından ''kisitlama yok" seçeneğini ve bildirim ayarlarından bildirim kısımlarında öncelik olarak belirledim fakat hala ayni varmı çözüme ulaştıran? Saygılar...

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
Sıkma canını kimseye gelmiyor her modelde var o sorun yapacak birşey yok ! yanlış anlama yapılacak herşeyi kendim yaptım ama olmadı

Oyla:

Pala Gökhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi not 6pro
Konular
1
Bende herhangi sorun yok forumda var sorunun cozumu google ye yazsaniz da cikar bu sorun çözüldü sadece ikon bildiriminde sorun var oda 3saniye gözüküp kapanıyor formu inceleyin

Oyla:

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
Nerde çözüme ulaşmış link atsaydin bakardık bu sorun note5 note6 ve 5 plus var bunlar bendeki cihazlar

Oyla:

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Bende bildirimler geliyor (whatsapp/facebook/nabız uygulaması), hiçbir ek ayar da yapmadım. global stabil/beta ve eu rom, hepsinde de geliyor...

Oyla:

Pala Gökhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi not 6pro
Konular
1
Nerde çözüme ulaşmış link atsaydin bakardık bu sorun note5 note6 ve 5 plus var bunlar bendeki cihazlar
Sinirlenmene gerek yok yalan da konuşmuyoruz not 6pro global karali kullanıyorum erkan goruntusu birakayim burdanda tarif edeyim bekleyin bu sekilde insank yalanci cikarir gibi üslup kulannmaniz hos degil bosa konusmadik laf olsin diye yazmadik maksat yardimci olmak

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Merhabalar note 6 pro global sürüm telefonumda bildirimler gelmiyor. WhatsApp Instagram haber uygulamaları bankacılık uygulamaları vs vs. Ya uygulamaya girince yada wifi ye bağlanır bağlanmaz bildirimler geliyor . Pil tasarrufu kısmından ''kisitlama yok" seçeneğini ve bildirim ayarlarından bildirim kısımlarında öncelik olarak belirledim fakat hala ayni varmı çözüme ulaştıran? Saygılar...
Kısıtlama yok yaptıktan sonra otomatik başlatmayı da aktif edin hocam. Her uygulama için tek tek açın.

Oyla:

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7