Yardım Uygulama aniden kapaniyor

Mustafa9999

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musti
Cihazım
Mi note 3
Konular
9
Arkadaslar herhangi bir uygulamada facebook ya da chrome da gezinirken pat diye kapanıyor uygulama ana manuye dönüyor. 1 2 saate bir bi uygulama kapaniyor. Anlam veremiyorum neden bu şekilde oluyor?

blckjck14

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan Kılıça
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Sorunun Çözümü var mı arkadaşlar

Oyla:

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
benzer durumla ben de karşılaşıyorum hatta yazacaktım madem böyle bir konu var buraya yazalım. cihazım mi note 3 miui global 9.1.4 yüklü. telefon kurulumuyla birlikte yukarıda saymış olduğunuz uygulama kapatma sorunları baş gösterdi. cm browser bunlardan bir kaç tanesi ki kendi tarayıcı uygulaması da kendiliğinden kapanma sorunu veriyor. ayrıca uygulamalar hata veriyor hata raporu gönder çıkıyor. facebook, instagram gibi uygulamalar donuyor. Cihazı sıfırladım ama aynı sorunlar yine devam etmekte. hatta telefon kurulumu sonrası miui türkiye sitesinden miui gizli ayarları indireyim dedim indir linki saçma sapan yerlere yönlendiriyor. Sanırım miui 9.5 i bekleyeceğiz ya da çözümü bilen varsa yardımcı olursa seviniriz.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
benzer durumla ben de karşılaşıyorum hatta yazacaktım madem böyle bir konu var buraya yazalım. cihazım mi note 3 miui global 9.1.4 yüklü. telefon kurulumuyla birlikte yukarıda saymış olduğunuz uygulama kapatma sorunları baş gösterdi. cm browser bunlardan bir kaç tanesi ki kendi tarayıcı uygulaması da kendiliğinden kapanma sorunu veriyor. ayrıca uygulamalar hata veriyor hata raporu gönder çıkıyor. facebook, instagram gibi uygulamalar donuyor. Cihazı sıfırladım ama aynı sorunlar yine devam etmekte. hatta telefon kurulumu sonrası miui türkiye sitesinden miui gizli ayarları indireyim dedim indir linki saçma sapan yerlere yönlendiriyor. Sanırım miui 9.5 i bekleyeceğiz ya da çözümü bilen varsa yardımcı olursa seviniriz.

Hangi indirme bağlantısını kullandınız hocam? İlk mesajın en altına @Ethnic hocam direk dosyayı da eklemiş...

Uygulama - Miui Gizli Ayarlar v1.0

Oyla:

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
Hangi indirme bağlantısını kullandınız hocam? İlk mesajın en altına @Ethnic hocam direk dosyayı da eklemiş...

Uygulama - Miui Gizli Ayarlar v1.0
Telefonu ilk aldığımda sizin şu an paylaşmış olduğunuz bağlantıdan indireyim demiştim ama olmadı. sonra Google dan arattım bir kaç siteye girdim indir dediğimde garip garip reklamlarla karşılaşmıştım. geçen gün hatırlarsanız miui sürümünün orijinal olup olmadığını sormuştum. sebebi de buydu. fake romlarda sürekli spam uyarısı alınıyormuş diye okumuştum. ama şu an denedim indirmeyi cep telefonundan yine indirmedi ama bu sefer farklı sitelere de yönlendirme olmadı. telefonla ilgili soruna dönecek olursak, uygulamalar sürekli hata vermeye devam ediyor farklı rom olayına da girmeden stabil global le devam edeyim diyorum. Rom yüklemek için 3-5 adımdan geçilmesi gerekiyor sanırım ona uğraşacak vaktim yok. miui 9.5 i bekleyeceğiz gibi gözüküyor. Yine sorun devam ederse servis yoluna başvururum sanırım.

Oyla:

arveles1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ünal alperen
Cihazım
mi 6
Konular
0
Arkadaslar herhangi bir uygulamada facebook ya da chrome da gezinirken pat diye kapanıyor uygulama ana manuye dönüyor. 1 2 saate bir bi uygulama kapaniyor. Anlam veremiyorum neden bu şekilde oluyor?
mi 6 kullanıyorum son günlerden bendede oluyor sanırım güncelleme beklicez yazılımsal bi sorun gibi duruyor güncelleme fayda etmezse telefonları servise yollıcaz yapcak bişey yok artık

Oyla:
Üst Alt