Yardım Uyandırmak için kaldır

suleymanbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Suleyman
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
5
Herkese iyi gunler dostlar. Poco x3 nfc son güncellemeden sonra uyandirmak icin kaldir secenegi acik oldugu halde bir sure çalışıyor sonra yine bir teki vermemeye başlıyor. Sonrasinda telefonu kapatip açıyorum yine duzeliyor fakat bir sure sonra yine islevini yitiriyor. Çözümü falan var mi bilen anlayam var mi

batuuwq0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
11
Herkese iyi gunler dostlar. Poco x3 nfc son güncellemeden sonra uyandirmak icin kaldir secenegi acik oldugu halde bir sure çalışıyor sonra yine bir teki vermemeye başlıyor. Sonrasinda telefonu kapatip açıyorum yine duzeliyor fakat bir sure sonra yine islevini yitiriyor. Çözümü falan var mi bilen anlayam var mi
Durmadan çalışmaz zaten. Belirli bir delayı var galiba. 1 Kere kaldırdığınızda açılır ondan sonraki kaldırmanızda direk açılmaz.

suleymanbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Suleyman
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
5
Durmadan çalışmaz zaten. Belirli bir delayı var galiba. 1 Kere kaldırdığınızda açılır ondan sonraki kaldırmanızda direk açılmaz.
Yok misal birakiyorum yarim saat sonrasinda saate bakacam acilmiyo ama son guncellemeden aonra oldu bu sanirim son guncelleme birtek ona zarar etti 😁

serdlğlfk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şerif
Cihazım
x3 nfc
Konular
0
BENİMKİ DE ÖYLE ÇOK CAN SIKICI BIR OLAY

Üst Alt