Yardım User_Refresh_Rate 1 Olmasına Rağmen YouTube 60 HZ Kalıyor

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Paramedik
Konular
40
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
Mi11 T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Setedit ile user_refresh_rate değerini 1 yaptım, YouTube'u sıfırladım, pil ve performans uygulamasını sıfırladım ama maalesef hala 60 HZ de kalıyor. Çözümü bilen var mı?

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Paramedik
Konular
40
"settings database editor" isimli uygulamayı indirdim, adb üzerinden bir iki izin vermenizi istiyor. ardından "secure table" sekmesindeki user_refresh_rate'i 1 yapıp telefonu yeniden başlatınca 120 hz oldu youtube uygulaması
Hocam bu tabloyu düzenlemek için ADB den yazma izni vermek gerekiyormuş. Bunun için de komut veriyorum verdiğim an MIUI optimizasyonu kapatmamı istiyor

Oyla:

deezy154

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yigit
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
3
Hocam bu tabloyu düzenlemek için ADB den yazma izni vermek gerekiyormuş. Bunun için de komut veriyorum verdiğim an MIUI optimizasyonu kapatmamı istiyor

hocam ben rootlu olduğum için telefon üzerinden hallettim, benden optimizasyonu kapatmamı istemedi. maalesef bilemiyorum :(

Oyla:

jamiryou

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jamiryou
Cihazım
Mi 11t
Konular
1
Benim Mi 11T cihazında da YouTube ve Prime Video gibi uygulamalarda ekran 120 hz seçili olsa bile otomatik olarak 60 hz ye düşüyor. Set Edit uygulamasını yükledim user refresh rate ve peak refresh rate değerlerini 1 yaptım ama olmadı nedense. Cihazın bootloader kilifi açık. Root yok. Nasıl çözebiliriz. Prime Video da görüntü hiç akıcı değil bu halde.

Oyla:

jamiryou

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jamiryou
Cihazım
Mi 11t
Konular
1
✅Problemin çözümünü buldum, belki ileride birinin işine yarar.

Playstore dan kurduğumuz Set Edit uygulamasından speed_mode yazan sekmenin değeri varsayılan olarak 0 görünüyor. O değeri 1 yazıp değiştirince hem YouTube hem de Prime Video 120 hz olarak çalışıyor...

Oyla:

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
15
MIUI optimizasyonu kapatmanız gerektiren bi durum yok
USB hata ayıklaması
USB hata ayıklaması güvenlik ayarları
adlı seçenekleri aktif edip komutu yazabilirsiniz özellikle 2. dediğim ayarı açmazsanız javalı hata kodlarıyla karşılaşırsınız.

Oyla:
Üst Alt