Soru usb type C hdm kablo

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
arkadaşlar teleondaki görüntüyü hdm kablo ile tv ye aktarmak istiyorum. biliyorum wifi üzerinden aktarılıyor. ama kablo kullanmak istiyorum. bir arkadaşta vardı geçici olarak almıştım. denedim ama olmadı. nette biraz araştıdırım. mi mix'in kablolu görüntü aktarmayı desteklemediği yazıyordu. bu doğru mu? ya da deneyip yapan var mı?

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11

İlandaki ürün ile kurmuş olduğum bireysel teorimde mümkün

Oyla:

fozsak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
faruk
Cihazım
mi 5s
Konular
1
Xiaomi cihazlarında mhl desteği yok diye biliyorum.Dolayısı ile herhangi bir kablo ile aktarım yapmanız mümkün olmayacaktır.

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Mi Mix de mhl desteği olmadığından malesef kablo ile görüntü aktaramı yapamazsınız :^)

Oyla:

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
o kadar para veriyorsun o kadar özelliği var ama bir kablo ile görüntü aktaramıyorsun. telefonun bir eksisi daha karşıma çıkıyor. ne yalan söyliim kamera kalitesi ve ses probleminden sonra bir de bunu duymak gerçekten mi mixten soğuttu beni.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
o kadar para veriyorsun o kadar özelliği var ama bir kablo ile görüntü aktaramıyorsun. telefonun bir eksisi daha karşıma çıkıyor. ne yalan söyliim kamera kalitesi ve ses probleminden sonra bir de bunu duymak gerçekten mi mixten soğuttu beni.

Mi mix tasarım odaklı bir cihaz, evet eksikleri var ama aslında cihazı almadan önce iyice araştırmak lazım hocam, en ince ayrıntısına kadar hemde. Ben tasarım odaklı olduğu için aldım ama yine de bazı eksikliklerini hissetmiyor değilim.

Oyla:

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
Mi mix tasarım odaklı bir cihaz, evet eksikleri var ama aslında cihazı almadan önce iyice araştırmak lazım hocam, en ince ayrıntısına kadar hemde. Ben tasarım odaklı olduğu için aldım ama yine de bazı eksikliklerini hissetmiyor değilim.
ben de tasarım odaklı aldım. araştırdım ben de özelliklerini. genelde bu tür saçmalıklar iphonelarda olurdu. hiç aklıma gelmemişti böyle bir şeyin olmayacağı. yabancı forumlara falan da baktım biraz üstü kapatılmaya çalışılmış gibi geldi nedense bu eksikliğin. gerçi de bir eksikli değildir. o da var yani. neyse idare etçez.

Oyla:

dekor67

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tanju
Cihazım
Mi 6
Meslek
Memur
Konular
28
Ya typc nın amacı nı deılmı ses ve goruntuyu aktarma 8 pın yapısı ne ıse yarıyor o zaman typ c ne ıse yarıyor o zman

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
ben de tasarım odaklı aldım. araştırdım ben de özelliklerini. genelde bu tür saçmalıklar iphonelarda olurdu. hiç aklıma gelmemişti böyle bir şeyin olmayacağı. yabancı forumlara falan da baktım biraz üstü kapatılmaya çalışılmış gibi geldi nedense bu eksikliğin. gerçi de bir eksikli değildir. o da var yani. neyse idare etçez.
Al bende de o kadar, benim de hiç aklıma gelmezdi böyle bir eksiklik. Mi mix de adamlar tamamen tasarıma odaklanmışlar ve işlerini de gayet iyi yapmışlar, birgün telefona nazar değerse kendi nazarım değecek :)

Oyla:

webuyeol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
WEBUYEOL
Cihazım
MI MIX
Konular
0
zaten MHL desteği olan tellar çok az bende almadan önce GSMARENA yada google dan araştırıp bakıyorum benim bildiğim şu anda piyasada toplam abartmıyorum büyük markalarda dahil toplam 4-5 toplam milyon model içinde tv HDMI ve aparat adaöpterle bağlanan var NOTE 4 note 3 ler NOTE 8 ve 9 bide eski bir LG modeli benimm bulup bağlayıp denediklerim
dediğiniz gibi kablosuz görüntü aktarımda oyun oynamak güzel olmuyor kablolu bağlantı bilg gibi oluyo

Oyla:
Üst Alt